Świnoujście: 5 mężczyzn na jachcie dopuszczało się “nieobyczajnych wybryków”

2 sierpnia 2022 r. policja ze Świnoujścia otrzymała zgłoszenie dotyczące zachowania mężczyzn przebywających na jachcie w pobliżu plaży. 

Interwencję podjęli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu oraz strażnicy graniczni z Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej w Świnoujściu i jak twierdzą, była ona “nietypowa”.

 

https://swinoujscie.policja.gov.pl/

 

Jak informują:

 

Policjanci wraz ze strażnikami granicznymi przy wykorzystaniu jednostki pływającej straży granicznej udali się do zakotwiczonego jachtu, na którym zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży, piątka mężczyzn miała popełniać wykroczenia polegające na publicznym dopuszczaniu się do nieobyczajnych wybryków.

 

Pięciu mężczyzn przebywających na jachcie zostało ukaranych mandatami za popełnione wykroczenie i były to kary w maksymalnej wysokości. 

 

Co takiego robili panowie na jachcie?

 

Policja nie ujawniła, co konkretnie działo się na jachcie. Jednak gdy mowa o zachowaniach nieobyczajnych, to najczęściej mają one związek z publicznym uprawianiem seksu, chodzeniem nago w miejscach publicznych itp. 

 

Plażowicze zgłosili, że na pokładzie jednostki miało publicznie dochodzić do gorszących scen, spożywany był także alkohol.

– podaje serwis swinoujskie.info.

 

źródło: swinoujscie.policja.gov.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.