SŁAWOMIR opublikował nowy KLIP! Fani nie mają wątpliwości, że to będzie HIT tej WIOSNY! (wideo)

Fani Sławomira w końcu się doczekali. Sympatyczny muzyk opublikował wczoraj swój najnowszy klip do utworu “Ty mała znów zarosłaś”! Utwór cieszy się ogromną popularnością na YouTubie, w zaledwie kilkanaście godzin nabił około pół miliona wyświetleń. To świetny wynik i wszystko na to wskazuje, że szykuje się kolejny hit! Piosenka wpada w ucho i przypadła do gustu fanów twórczości Sławomira, jednak czy ma szansę pobić wynik “Miłości w Zakopanem” czas pokaże.

Utwór okraszony jest chwytliwym tekstem i nawiązuje trochę do amerykańskiego stylu country. Sam teledysk nagrany jest w podobnym klimacie, za plener posłużyła polska wieś, są snopy siana i zarośnięta górska polana. Premiera teledysku zbiegła się z urodzinami Sławomira, Muzyk skończył wczoraj 35 lat. Poinformował o tym na swoim Instagramie zapowiadając godzinę, o której klip pojawi się na YouTubie.
“Cześć tu Sławomir.
To już dzisiaj o 20.00 premiera nowego klipu na kanale You Tube. Wstawcie szampana do lodówki i wieczorem razem świętujemy.Będziecie?”

 

 

Piosenka “Ty mała znów zarosłaś”  jest idealną propozycją na nadchodzącą wiosnę. Została bardzo ciepło przyjęta przez fanów Sławomira. Wszystko na to wskazuje, że milion wyświetleń to kwestia kolejnych kilkunastu godzin. Internauci napisali, że już “pokochali” nowy utwór i pogratulowali muzyka za “oryginalność i kreatywność.

 

 

 

 

 

źródła: plotek.pl, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *