Oliwia BIENIUK tym razem przegięła! 15 latka i jej wulgarne słownictwo! TO CO NAPISAŁA NA SWOIM INSTAGRAMIE TO GRUBA PRZESADA! Zobacz komentarz córki Anny Przybylskiej!

Oliwia Bieniuk jest znana, dzięki sławnym rodzicom – jej mamą jest zmarła Anna Przybylska, a tatą Jarosław Bieniuk. Nic dziwnego, że nastolatka ma wielu obserwatorów na Instagramie. Oliwia bardzo chętnie odpowiada na komentarze pod jej zdjęciami, ale to co napisała przekroczyło granice dobrego smaku.

 

 

Wśród pozytywnych komentarzy głównie stwierdzających, czy Oliwia jest podobna do mamy, czy taty – pojawiły się też te bardziej kąśliwe. Nie wiedzieć czemu Oliwia zareagowała na jeden w wyjątkowo ostry sposób:

 

 

“Ch… ci w dupee”

 

 

Po jej wiązance polały się teksty moralizatorskie, że chyba nie tak wychowali ją rodzice, a nawet że posługuje się “językiem z rynsztoka”. Internauci zaniepokoili się kulturą nastolatki.

 

 

Po wpisach Oliwki widać, że chyba celowo prowokuje i zwraca na siebie uwagę, bo gdyby chciałby uniknąć takich opinii to zmieniłaby swój profil na prywatny. Dziewczyna ma dopiero 15 lat i niezbyt dobrze o niej świadczy, ze w taki sposób reaguje na nieprzychylne komentarze.

 

 

To nie pierwszy raz kiedy Oliwia zbulwersowała internautów, ale tutaj nie ma za bardzo jak wytłumaczyć jej reakcji.

Oliwia Bieniuk

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *