Justyna Steczkowska ujawnia tajemnicę dotyczącą Beaty Kozidrak: ” Przyszedł czas, żeby odkryć karty i…”

W ostatnich dniach głośno na temat Beaty Kozidrak i jazdy samochodem pod wpływem alkoholu.

Na wokalistkę wylała się fala krytyki i tylko nieliczni, jak na przykład Piotr Gąsowski [zobacz tutaj] apelowali o opamiętanie. Aktor i prezenter między innymi prosił, by nie wydawać wyroków, zanim zrobi to sąd.

 

https://www.instagram.com/justynasteczkowska/

 

Teraz Justyna Steczkowska zamieściła wpis, w którym ujawnia tajemnicę dotyczącą jej samej oraz Beaty Kozidrak. Wcześniej jednak także zamieściła gorący apel:

 

PROSZĘ Was Kochani ❤️ o wyzbycie się wszelkich ocen. Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim 🙏❤️

 

Następnie poinformowała o wydarzeniu, jakie będzie miało miejsce 3 października w Poznaniu:

 

To była nasza tajemnica dla Was. Przyszedł czas, żeby odkryć karty i zaprezentować nasz nowy duet, który pierwszy raz wykonamy właśnie w Poznaniu z @beatakozidrak ❤️❤️❤️

 

Internauci są bardzo podzieleni tym wpisem. Część z nich uważa, że Justyna ma wielkie serce i zrozumienie dla ludzkich błędów. Inni uważają, że Beaty nic nie usprawiedliwia. A my jesteśmy bardzo ciekawi nowej piosenki duetu Steczkowska i Kozidrak.

 

https://www.instagram.com/p/CTprH-BAImL/