ROZNEGLIŻOWANA ŻONA PIŁKARZA W WIGILIĘ! Dominika Grosicka chyba przesadziła z dekoltem…

Dominika Grosicka, żona naszego piłkarza z reprezentacji chyba pozazdrościła innym znanym Wags i postanowiła również stać się sławna, dzięki swojemu mężowi. Widzieliśmy już ją na okładce sportowego pisma, od jakiegoś czasu edukuje się dziedzinie wizażu i chętnie trenuje pod okiem Anny Lewandowskiej.

Każda szanująca się Wags musi również pokazać kilka kadrów ze swoich luksusowych świat Bożego Narodzenia. Oczywiście w odpowiedniej szałowej stylizacji! Chyba Grosicka nieco przesadziła…

 

Wigilię można urządzić w eleganckim stylu i najwyraźniej w takim zorganizowali ją Grosiccy. Wystarczy przepatrzeć zdjęcia Dominiki, żeby zauważyć, że zdecydowała się na wyjątkowo “nagą stylizację”. Odkryta, głęboka wycięta góra nieco wyróżnia się na tle reszty strojów gości. Wszystkie panie są eleganckie, ale raczej powściągliwe. Wigilia to chyba nie odpowiedni czas na eksponowanie biustem i seksapilem. Najwyraźniej żona piłkarza zbyt do serca wzięła sobie, żeby się wyróżniać. W rodzinnym gronie też musi być gwiazdą?

 

Zobacz zdjęcia, czy też uważacie, że mogła zdecydować się na skromniejszy strój?

 

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *