Roger Salla – kim jest mąż Karoliny Pisarek? Poznajcie jego wiek, rodziców i pochodzenia

Roger Salla to jedna z tych osób, które stały się znane poprzez związek, który tworzą. Choć pochodzi z bogatej rodziny szerszej publiczności stał się znany z powodu związku małżeńskiego ze znaną polską modelką. Roger Salla nie spoczywa jednak na laurach i wykorzystując swoją popularność realizuje się sportowo na galach MMA. Nic więc dziwnego, że budzi coraz większe zainteresowanie wśród internautów. Wiele osób chce dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Ty również należysz do tego grona? Najważniejsze informacje znajdziesz w naszym artykule. 

Roger Salla – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Roger Salla urodził się 9 czerwca 1993 roku. Oznacza to, że obecnie ma 30 lat. Dużą część swojego dzieciństwa i młodości spędził w Niemczech. Obecnie mieszka w Warszawie i tu prowadzi swoją firmę. Wysoki, mierzący 183 centymetry Roger Salla od zawsze był związany ze sportem. W swoim życiu miał epizod bycia piłkarzem. Był juniorem takich klubów jak VfL Obereisesheim, SV Leingarten i TSG 1899 Hoffenheim. Miał również epizod z polskimi drużynami. Był młodzieżowym zawodnikiem Legii Warszawa i Polonii Warszawa. Roger Salla jest również osobą bardzo wykształconą. Ukończył zarządzanie w Akademii Leona Koźmińskiego co pozwoliło mu otrzymać tytuł licencjata. Po jego obronie wyjechał do Anglii gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku International Business Management w University of Bradford. Na tym jednak nie poprzestał. W 2017 roku obronił tytuł na kierunku International Strategic Management w Koźmińskim.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Roger Salla (@rogeiro20)

Roger Salla – kariera

Roger Salla jest mężczyzną, który bez wątpienia osiągnął sukces na kilku polach. Przede wszystkim jest przedsiębiorcą. Początkowo został zatrudniony w przedsiębiorstwie swojego ojca Marka Salli. Został zatrudniony na stanowisku kierownika ds. kontroli ryzyka. Obecnie pełni funkcję wiceprezesa ds. finansów w rodzinnym przedsiębiorstwie o nazwie Global Primex Limited. Firma ta jest liderem z branży e-Commerce. Ważnym aspektem działalności Rogera Salli są również walki na galach freak fight. Zadebiutował na 6 edycji High League. Wygrał wówczas pojedynek z Mateuszem „Haribo” Gąsiewskim. Po wstrzymaniu działalności High League został zakontraktowany przez największą organizację – Fame MMA gdzie ponownie osiągnął zwycięstwo w walce z Endim.

Roger Salla – rodzina

Nie da się ukryć, że Roger Salla pochodzi z rodziny z koneksjami. Jego ojcem jest Marek Salla – znany polski przedsiębiorca, który ułatwił mężczyźnie zdobycie dobrego wykształcenia oraz pomógł w rozwoju kariery. Również jego brat René jest osobą znaną. Brat Marka Salli jest od niego o trzy lata młodszy i jest zawodnikiem Legii Warszawa. Nie wiemy, czy Roger Salla posiada inne rodzeństwo. Nie wiele mówi się także o jego matce. Wiadomo jednak, że nosi ona imię Małgorzata. Kobieta chce jednak zachować prywatność i nieczęsto pokazuje się publicznie.

Roger Salla – z kim tworzy związek?

Życie prywatne Rogera Salli od pewnego czasu budzi spore zainteresowanie publiczności. Nie ma w tym nic dziwnego, mężczyzna jest mężem Karoliny Pisarek, jednej z najbardziej znanych polskich modelek. Karolina Pisarek jest jedną z niewielu uczestniczek Top Model, które realnie osiągnęły sukces w modelingu. Para zaręczyła się na Malediwach a w 2022 roku wzięła ślub, który był ogromnym wydarzeniem. Para często pokazuje się razem na różnego rodzaju celebryckich wydarzeniach oraz publikuje wspólne fotografie w social mediach. Ich związek odbierany jest jako szczęśliwy i udany. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Roger Salla (@rogeiro20)

Roger Salla – czy ma dzieci?

Wiele osób, które dowiaduje się o szczęśliwym małżeństwie Rogera Salli i Karoliny Pisarek zastanawia się, czy mężczyzna jest ojcem. Na chwilę obecną para nie posiada jednak dzieci. To wciąż młodzi ludzie, którzy dynamicznie rozwijają swoje kariery. Być może więc zdecydują się na posiadanie pociech w przyszłości, choć żadne z nich nie wypowiada się na ten temat. 

Roger Salla – social media

Jako aktywny zawodnik gal freak fightowych oraz mąż znanej modelki Roger Salla jest osobą, która musi dbać o swój wizerunek publiczny oraz zdobywać popularność gwarantującą mu kolejne kontrakty. Obecnie większość influencerów robi to poprzez social media. Nie inaczej jest z Rogerem Sallą. Mężczyzna nie prowadzi co prawda swojego profilu na portalu Facebook jest jednak aktywny na Instagramie. Na chwilę obecną jego profil @rogeiro20 obserwuje 125 tysięcy osób. Roger publikuje tam zdjęcia z ukochaną oraz fotografie ze swoich walk i treningów. Za pośrednictwem tej platformy ogłasza także nowe walki. 

Roger Salla – ciekawostki 

Choć Roger Salla jest przede wszystkim przedsiębiorcą nie staje mu to na przeszkodzie w coraz głębszym wnikaniu w świat influencerów i celebrytów. Jedną z osób, z którą nawiązał głęboką przyjaźń był Marcin Dubiel – znany YouTuber, który obecnie przeżywa kryzys wizerunkowy w związku z Pandora Gate. Mężczyzna był obecny choćby na wieczorze kawalerskim Roberta Salli. W kuluarach mówi się także, że to Marcin Dubiel otworzył Salli wrota do najpopularniejszych federacji MMA. Czy Salla wesprze kolegę w trudnej sytuacji, w jakiej ten się obecnie znalazł? Czas pokaże.