Do sieci trafiły nigdzie niepublikowane zdjęcia Małgorzaty KOŻUCHOWSKIEJ z “Beckhamem”. Wiedzieliście, że COŚ ICH ŁĄCZY? (zdjęcia)

W show biznesie jest wiele “przyjaźni”, ale nigdy nie wiadomo, czy to silna więź, czy interesowny układ. Okazuje się, że aktorka zanim wyszła za mąż, często wyjeżdżała na wakacje z projektantem Dawidem Wolińskim !

 

Co prawda każdy wiedział, że Kożuchowska jest ulubioną aktorką polskich projektantów, bo zawsze świetnie prezentuje się ich kreacjach, ale nie każdy wie, że dla Wolińskiego prywatnie to też przyjaciółka.

 

To właśnie na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia sprzed ok. 14 lat! Woliński bardzo przypomina na nich Beckhama. Kożuchowska wygląda po prostu jak Hanka z pierwszych odcinków “M jak miłość”. Aktorka czasami wspominała w wywiadach te wypady z Wolińskim, jako zwariowane, radosne przygody. Teraz jest już żoną i matką i zapewne nie ma tyle czasu dla starego przyjaciela, tym bardziej wspólne wyjazdy.

 

Jednak w tym zepsutym show biznesie jest miejsce na szczerą przyjaźń. Zaskoczyło nas, że to właśnie Kożuchowska z Wolińskim są jej przykładem, bo o dziwo nigdy nie afiszowali się ze swoją relacją. A może tak można rozróżniać sztuczne przyjaźnie – jeżeli jakaś gwiazda za bardzo o niej mówi i nią epatuje to wtedy to tylko korzystny układ.

 

Zobacz zdjęcia! Zmienili się?

źródło: Instagram

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *