Przed laty serial “MAJKA” z JOANNĄ OSYDĄ w roli głównej bił rekordy popularności! ZOBACZ jak dziś wygląda tytułowa BOHATERKA! Bardzo się ZMIENIŁA! (foto)

Wiele osób tę niepozorną dziewczynę kojarzy głównie z rolą przebojowej fotografki, z serialu “Majka”, który na antenie TVN pojawiał się  przez rok. Od grudnia 2009 roku, aż do zniknięcia z anteny tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w 2010 roku. Tamten okres to najlepszy czas w karierze Joanny Osydy, która nie narzekała wtedy na popularność.Z biegiem lat było jej jednak coraz mniej, ponieważ postanowiła się przebranżowić.

 

 

Jej serialowa kariera początkowo zapowiadała się bardzo owocnie, ponieważ, prócz głównej roli w serialu “Majka”, gdzie próbowała znaleźć drogę do serca Michała (Tomasz Cichorowski), Osyda występowała w innych produkcjach. Mogliśmy ją podziwiać choćby w serialu historycznym “Czas honoru”, gdzie wcieliła się w rolę Toli. Prócz tego przez wiele lat zagościła na ekranach w “M jak miłość”, tam zagrała Jane Buford, kuzynkę Mostowiaków.

 

 

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, że dzięki temu na dłużej zadomowi się w zaszczytnym gronie popularnych, serialowych aktorek. Ku zaskoczeniu wszystkich Osyda postawiła na teatr. Po ukończeniu studiów w łódzkiej szkole filmowej związała się z Teatrem Powszechnym, a teraz widzowie mogą ją podziwiać w sztukach Teatru Soho. Aktorka jest bardzo skromną osobą i raczej nie znajdziemy jej na oficjalnych bankietach czy dużych imprezach. Wyjątkiem są pokazy mody, gdzie czasami się pojawia.

fot. instagram.com

źródła:  teleshow.wp.pl, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *