Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego tłumaczy się z niepoważnych zachowań! Winę zwaliła na…

Renata Kaczoruk przebywa teraz w Szwecji, skąd zamieściła zabawne nagranie w zimowej aurze.

Urodziła się 19 marca 1986 roku i do 14 roku życia pracuje jako modelka. Renata Kaczoruk pojawiała się na pokazach światowych projektantów, wystąpiła też w kilku filmach i programach telewizyjnych. W latach 2013-2018 była związana z Kubą Wojewódzkim, a w połowie 2020 roku pokazała się z nowym chłopakiem, którym miał być związany z nowymi technologiami Chris Wacławek.

 

https://www.instagram.com/p/B68wP-on74Z/?utm_source=ig_embed

 

Ponieważ Renata jest teraz w północnej części Szwecji, to nadal panuje tam zima. Modelka korzysta więc z aury i zamieściła wideo, na którym rzuca się na śnieg i robi “orła”. Chyba jednak pomyślała, że jak na jej wiek, jest to zachowanie niepoważne:

 

Sama w to nie wierzę, ale… tydzień temu skonczyłam 35lat (jak widać na załączonym obrazku😅👻). Kiedy kolejny chłopak mówi Ci, ze czuje się przy Tobie jakby był z powrotem w liceum, a nastoletnie córki przyjaciółek znajdują w Tobie doskonałego partnera do rozmowy… zaczynasz się zastanawiać nad Sobą😂🤷🏼‍♀️

 

https://www.instagram.com/renul_ka/

 

W efekcie “Renulka” postanowiła się wytłumaczyć. Winą obarcza swoje dzieciństwo i to, że musiała szybko dojrzeć:

 

Moje dzieciństwo zmusiło mnie do szybkiego dorastania i uzbroiło w mechanizmy obronne, nad którymi wciąż pracuje🤷🏼‍♀️💔 Więc jako 15latka pracowałam już na obozach jako współopiekun 13letnich dziewczynek. Rok później, po zdobyciu patentu żeglarza odpowiadałam za ich bezpieczeństwo na wodzie. 17letnia wyjechałam na wakacje pracować w Paryżu. Marzyłam o studiach, ale jeszcze bardziej chciałam być niezależna, dlatego 2dni po maturze byłam już tam z moją przyjaciółką walizką, którą pakowałam dziesiątki razy przez kolejne 2 lata.

 

Być może to dlatego teraz stara się czerpać radość z życia właśnie w taki dziecięcy sposób:

 

Dlatego chronię Swoją spontaniczność, pozostaje Siebie ciekawa codziennie, nie obawiam się zadawać dziecięco brzmiące pytania, starając się nie wpadać w koleiny myślowe🦋 Pozostać otwartą na inne perspektywy, unikając oceny. Nie chcę nigdy popaść w cynizm i utracić zaufanie do drugiego..

 

Internauci bardzo pozytywnie przyjęli ten wpis i poczuli się zachęceni do pielęgnowania “wewnętrznego dziecka”.

 

Zobacz też: Zaradna Joanna Jabłczyńska w trzy godziny odmieniła swoją kuchnię. Zobacz efekt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *