Przed ANNĄ LEWANDOWSKĄ poważna operacja! POWIEDZIAŁA O TYM U “KUBY WOJEWÓDZKIEGO”, ale nie pokazano tego w telewizji!

Anna Lewandowska oprócz tego, że jest żoną najbogatszego polskiego piłkarza – jest również mistrzynią świata w karate tradycyjnym. Sporo tych walk musiała stoczyć, a jak to przy kontaktowym sporcie bywa – zaliczyła niejedną kontuzję.

W ostatnim odcinku “Kuby Wojewódzkiego” zdradziła, że zmaga się do dziś z pewną “niespodzianką” po uprawianiu tej dyscypliny. Powinna już dawno poddać się operacji!

 

Okazało się, że Anna miała kilka razy złamany nos. Przyznała się, że po karate została jej krzywa przegroda nosowa, którą powinna zoperować i zapewne to zrobi w przyszłości.

Jak sama twierdzi na szczęście tego nie widać. Powiedzmy sobie szczerze, Lewą stać na to, żeby nosek był ładny. Przyznała się też po innej pamiątce po karate, otóż Anna ma krzywe palce, które kiedyś często były powybijane – dlatego stara się ich nie pokazywać.

 

Na pytanie, czy wróci do karate odpowiedziała, że zawodowo już nie. Trenuje sama dla siebie, ale w reprezentacji już jej nie zobaczymy. Hm… a mówiła, że karate to jej życie. Rozumiemy, że ma inne sprawy na głowie, ale czy nie jest tak, że zdecydowała tak, bo promowanie “fit życia” jest bardziej opłacalne niż karate? Nie jeden sportowiec z tej dyscypliny potwierdził, że na tej pasji  milionów się nigdy nie zarobi…

źródło: Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *