Prostytucja i śmierć w “Barwach szczęścia”! NASTOLATKA za zostanie modelką zapłaci życiem! Tragiczny finał młodej postaci!

Serial “Barwy szczęścia” podejmuje w swoim serialu coraz odważniejsze wątki, których bohaterowie są bardzo młodzi. Jednym z nich jest historia Zuzy, której marzenia o zostaniu modelką właśnie się spełniają. Niestety nie przewidziała, jaką ogromną cenę przyjdzie jej za nie zapłacić.

 

Zuza wyjechała do Algierii, aby zacząć karierę w modelingu. Na miejscu okaże się, że jej zadaniem jest towarzyszenie wpływowym mężczyznom, aby ci chcieli inwestować w młode dziewczyny. Zuza sprzeciwi się Feliksowi i Karolinie, bo nie tak miał wyglądać ten wyjazd, ale mimo to daje się namówić na spotkanie z Hashimem, który po zobaczeniu jej i Niki zabiera ze sobą drugą modelkę na sesję. Dziewczyna wróci w opłakanym stanie – poszarpana, w podartym ubraniu, naćpana. Jej stan będzie poważny.  Przerażona Zuza będzie chciała zawiadomić pogotowie i policję, na co nie pozwoli jej Karolina i Feliks.

 

Nika po raz kolejny dostanie kolejne tabletki, które będą miały na celu ją otumanić, aby nie powiedziała, co się stało w  trakcie “sesji”. Niestety kolejne dawki staną się dla niej śmiertelne i dziewczyna umrze. Zuza będzie w niebezpieczeństwie, bo jest świadkiem śmierci nastolatki.

 

Wieść o śmierci Niki dojdzie do Polski, co spowoduje, że Władek pojedzie do Algierii po Zuzę, ale czy zdąży ?

 

Zuza, Barwy szczęścia

źródło: swiatseriali.interia.pl, youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *