POZNAJ nową kochankę Tomasza KAROLAKA! Mógłby być jej OJCEM! (ZDJĘCIA)

Tomasz Karolak ma dwójkę dzieci z Violą Kołakowską, ale nie zdecydował się nigdy na małżeństwo z nią, zresztą nawet chyba nie byli parą, mieli po prostu ze sobą dzieci. Kobieta miała dość i przerwała tą toksyczną relację.

 

Karolak jakoś długo nie płakał za Violką i szybko pocieszył się w ramionach 19 lat młodszej od siebie Pauliny Kwaśniewskiej. Pierwszy debiut pary na salonach odbył się na balu organizowanym przez TVN we wrześniu.

 

Zapewne dziewczyna ma parcie na szkło, bo wiadomo już, że startowała w wyborach miss w 2008 roku i świat show biznesu już dawno się jej marzył. Teraz przy popularnym aktorze ma szanse na sukces. Karolak przy młodszej partnerce zaczął o siebie dbać, chudnie w oczach, wygląda nieco młodziej. Ale to wciąż 19 lat różnicy, więc na cuda nie ma co Tomasz liczyć, metryki nie oszukasz. Kryzys wieku średniego?

 

Aktor niegdyś spotykał się z 16 lat młodszą Lamparską, teraz 19 lat młodsza Kwaśniewska… Show biznes zna przypadki, że aktorzy mają młodsze żony niż córki… Czyżby Tomasz do tego dążył?

Zobaczcie piękną Paulinę:

źródło: Instagram, Pudelek.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *