28 listopada 2023

Ponad dekadę temu jej PRZEBOJE rozkręcały niejedną IMPREZĘ! ZOBACZ jak dziś wygląda 34-letnia Alizée! (foto)

Czas leci nieubłaganie, a dobrym przykładem na potwierdzenie tych słów jest francuska piosenkarka Alizee. Jeszcze ponad 10 lat temu była wielką gwiazdą a jej przeboje tj „J’en Ai Marre” były chętnie puszczane na dyskotekach, czy domowych prywatkach. Lekkie i przyjemne utwory sprawiały, że ludzie świetnie się przy nich bawili. Swoją solową karierę rozpoczęła jeszcze jako nastolatka i z czasem pięła się na sam szczyt, a swoimi utworami zdobywała listy przebojów na całym świecie.

 

 

 

 

Dawno niewidziana i zapomniana w Polsce gwiazda skończyła 33 lata, a wielu z nas zapamiętało ją jako drobniutką i młodziutką piosenkarkę o ślicznej, dziewczęcej twarzy. Trzeba przyznać, że czas nie odcisnął na jej wyglądzie swojego piętna, a ona nadal jest zjawiskowa. Cięgle jest aktywna i daje koncerty na całym świecie, które cieszą się ogromną popularnością. Swój gorący temperament i energię przekazuje publiczności, która uwielbia jej stare przeboje.

 

 

 

Alizee pochodzi z Korsyki, a jej płyty sprzedawały się w milionach egzemplarzy. Swoje piosenki śpiewała w rodzimym języku, jak i po angielsku. Przebojowa Francuzka zrobiła zawrotną karierę, a w 2005 roku, w wieku 21 lat została mamą. Piosenkarka urodziła córeczkę, Annilly. Był to moment zawieszenia muzycznej kariery. Gwiazda poświęciła się wychowywaniu dziecka. Mimo, że od tamtej chwili wydała jeszcze kilka płyt to nie cieszyły się one takim powodzeniem, jak wcześniejsze krążki. W międzyczasie rozwiodła się z mężem i wzięła udział we francuskiej edycji „Tańca z gwiazdami”.

 

 

 

 

źródła rmfmaxxx.pl, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *