Polsat rusza z programem śniadaniowym. W gronie prowadzących znana para!

Telewizja Polska ma “Pytanie na Śniadanie”, a TVN – “Dzień Dobry TVN”. Teraz swój program śniadaniowy ma stworzyć Polsat.

Programy śniadaniowe przyciągają spore grono widzów, nic więc dziwnego, że i Polsat zamierza stworzyć swój poranny format. Jak informuje Super Express za stworzeniem programu stać ma Edward Miszczak, który przeszedł do stacji. Nowy program ruszyć ma wiosną 2023 r. a w gronie prowadzących pojawiają się znane nazwiska.

 

https://www.facebook.com/polsat/

 

Po pierwsze w nowej śniadaniówce swoje miejsce ma znaleźć Marcelina Zawadzka, która wcześniej pracowała w “Pytaniu na Śniadanie”. Prezenterka straciła pracę po tym, jak pojawiły się podejrzenia o jej udział w aferze podatkowej. Po dłuższej przerwie w pracy, Marcelina zaczęła współpracę właśnie z Polsatem, gdzie została prowadzącą program “Farma”. Teraz też miałaby dostać pracę w nowym programie.

 

Kolejne nazwiska, to Anna Wendzikowska i Malwina Wendzikowska, które są ze sobą spokrewnione. Panie mogłyby występować jako para prowadzących lub też w parach z innymi dziennikarzami.

 

Jednak największymi gwiazdami nowego programu ma być znana para – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Obecnie Maciej pracuje już w Polsacie jako prowadzący “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Produkcja ma jednak liczyć na jego udział razem z żoną i ich wspólne przekomarzanie się na antenie.

 

Czy doniesienia tabloidu się potwierdzą? Z pewnością przekonamy się o tym na wiosnę.

 

źródło: se.pl