PARKOWANIE tej kobiety to FAIL ROKU! Po wielu nieudanych próbach zdecydowała się na niecodzienny manewr! (wideo)

Parkowanie to jeden z trudniejszych manewrów i wielu nie potrafi go poprawnie wykonać, bądź męczy się z nim niemiłosiernie. Szczególnie kłopotliwe jest dla osób, które nie potrafią cofać, bądź parkować równolegle. Przykładem jest choćby ta kobieta, która znalazła wymarzone miejsce do zaparkowania, jednak nijak nie potrafiła w nie wjechać.

 

 

Prób było wiele, co możemy zauważyć na poniższym filmiku, jednak każda z nich była zakończona fiaskiem. Wszystko przez to, że kobieta wyraźnie kręciła kierownicą nie w tę stronę co powinna. Przez co narobiła sobie wielu problemów i stała się bohaterkom filmu, jaki nakręcił jej sąsiad.

 

Mimo tego, że Pani prowadziła mały samochód i  miała dużo miejsca, próby zakończyły się fatalnie i ostatecznie nie wjechała na miejsce, tak jak powinna. Przy tym niewiele zabrakło, a staranowałaby drzewa, znak i grządkę z kwiatami. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby było ciasno, mogłaby się wtedy zestresować, ale przy tak dużej przestrzeni, aż dziw bierze, że jej się nie udało. Można zauważyć również, że kobieta nie czuje swojego auta, albo korzysta z niego bardzo rzadko. Po kilkunastu próbach dała za wygraną i ze spuszczoną głowę odjechała szukać dogodniejszej miejsc. Ciekawe czy jej się udało…

 

kp

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *