2 października 2023

Dla tej KOBIETY ZATANKOWANIE AUTA okazało się sporym WYZWANIEM! Po wielu próbach zdecydowała, że benzynę wleje do (…) (wideo)

Pewna Brytyjka sądząc po jej zachowaniu samochód traktuje tylko jako środek lokomocji i nie zgłębiła jeszcze podstawowej wiedzy na temat jego funkcjonowania. Nagranie z jej udziałem robi furorę w sieci, a Internauci nie potrafią wyjść z podziwu dla jej wyczynów.

 

 

Okazało się, że zatankowanie auta było dla  niej sporym wyzwaniem. Co może wydawać się dziwne, bo nawet laik wie, w którym miejscu znajduje się wlew paliwa, jak go otworzyć i gdzie następnie umieścić wąż paliwowy. Pani nie dość, że nie wiedziała, gdzie on się znajduje, to z wszystkich możliwych stron podjeżdżała do dystrybutora, a i tak sobie nie poradziła…

 

 

Dopiero po jakimś czasie zrozumiała swój błąd i udało jej się jakimś cudem “zalać” auto. Dotarło do niej że wlew paliwa nie zawsze jest po tej samej stronie co dystrybutor i trzeba podjechać inaczej. Internauci mają ubaw po pachy, a kobieta powody do wstydu.

 

źródła: youtube.com, foto: youtube.com

Dodaj komentarz