Palce u STÓP Esmeraldy GODLEWSKIEJ stały się obiektem DRWIN! Internauci zastanawiają się co się z nimi stało? (foto)

Siostry Godlewskie gościły niedawno na premierze teledysku do piosenki Justyny Sawickiej. Celebrytki podczas event’u czuły się jak ryby w wodzie i chętnie pozowały na ściance. Oczywiście nie mogły zapomnieć o odpowiednich kreacjach. Zarówno Małgorzata, jak i Esmeralda postawiły na mocno wydekoltowane sukienki, które odsłaniały ich największe atuty. Gwiazdki udzieliły wielu wywiadów, a fotografowie zrobili im tysiące zdjęć. Można powiedzieć, że impreza była dla nich niezwykle udana.

 

 

Pomimo tego, że dziewczyny wiedzą jak się wypromować i zrobić wokół siebie szum, fani zwrócili uwagę na pewien szczegół. Chodzi o stopy Esmeraldy Godlewskiej a zwłaszcza palce. Internautów zaniepokoił ich kształt i zastanawiają się, co jest przyczyną, że są aż tak krzywe. Wielu z nich twierdzi, że psują one całokształt wizerunku gwiazdki i wyglądają bardzo specyficznie.

 

 

 

Najprawdopodobniej przyczyną takiego stanu rzeczy jest zamiłowanie celebrytki do zbyt częstego zakładania butów na wysokim obcasie i z wąskim szpicem, co jest bezpośrednią przyczyną tego iż wyglądają jakby były “połamane”. Esmeralda powinna zadbać o komfort stóp i pozwolić im na chwilę wytchnienia. Może przyszedł czas na założenie czegoś wygodniejszego?

 

źródła: pomponik.pl, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *