Kilka lat po zabiegu jej SILIKONOWE PIERSI stały się KWADRATOWE! Okazało się, że IMPLANTY (…)! (foto)

Życie internetowych celebrytów jest bardzo trudne, o czym przekonała się rosyjska blogerka Julia Debbagh. W zasadzie poniekąd sama jest sobie winna i jakoś nam jej nie szkoda. Wszystko za sprawą jej piersi, o których zrobiło się bardzo głośno w rosyjskich mediach. Kobieta pod jednym ze zdjęć jakie opublikowała na swoim Instagramie wyznała, że jedna z jej piersi po kilku latach od zabiegu zrobiła się kanciasta! Jakby tego było mało, chce pozwać placówkę, w której przeprowadzono operację powiększenia piersi.

 

Debbagh wyznała, że piersi służyły jej przez 13 lat i nagle się popsuły. Zszokowana całą sytuacją podzieliła się problemem z Internautami przez co rozpętała prawdziwa lawinę. Spostrzegawczy fani blogerki szybko dostrzegli ich kształt i nazwali ją kobietą o “kwadratowych piersiach”. Niestety Julia nie ma co liczyć na wsparcie Internautów, a winą za swój problem obciążą moskiewską klinikę, w której przeszła zabieg. Kobieta stwierdziła, że jej biust znacznie się odkształcił przez to, że implanty nie były umieszczone prawidłowo.

 

 

Rosjanka postanowiła walczyć z placówką, w której została oszpecona i liczy na wysokie odszkodowanie. Dzięki niemu będzie mogła przeprowadzić kolejny zabieg, a jej piersi będą zdecydowanie lepsze od aktualnych. Debbagh znana jest ze swojego zamiłowania do zabiegów upiększających. Ma także implanty w nogach, poprawiała nos. Kobieta ubolewa, że przez to iż opowiedziała o swoim problemie stała się ofiarą hejterów. Cóż sama sobie winna.

 

 

źródła: fakt.pl, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *