OJCIEC GWIAZDY “M jak miłość” był ŻEBRAKIEM I ALKOHOLIKIEM… Aktorka ma za sobą dramatyczną przeszłość…

W serialu jej ojcem był Lucjan Mostowiak – postać rodzica idealnego,o którym wielu ludzi może tylko pomarzyć. Niestety w życiu prywatnym aktorka nie miała tyle szczęścia i musiała zmierzać się ze smutną rzeczywistością. Jej ojciec choć był aktorem, był uzależniony od alkoholu.

 

Kiedyś Dominika Ostałowska, serialowa Marta, wspomniała w wywiadzie, że nie ma żalu do mamy, że się rozwiodła z jej ojcem i popiera jej decyzję. Wywołała tym małe zamieszanie, bo rzadko się zdarza, żeby dziecko zgadzało się na rozwód rodziców.

 

Już wiadomo dlaczego tak mówiła, tata aktorki był pijakiem i rodzina nie mogła czuć się przy nim bezpieczna. Kiedy żona z córką od niego odeszła, alkohol zasłonił mu cały świat, do tego stopnia, ze zrujnował się finansowo. Nałóg doprowadził do tego, że żył w skrajnej nędzy.Widziano go na ulicach jak żebrał o pieniądze i papierosy. Sam zerwał kontakt z córką i chociaż Dominika próbowała mu pomóc on jej to uniemożliwił. Zmarł w 1998 roku.

 

Wielu polskich aktorów musiało zmagać się z wieloma dramatami w życiu prywatnym. Chociaż na ściankach wydają się wszyscy tacy szczęśliwi, uśmiechnięci to często tylko przykrywka bólu z którym musieli się zmierzyć.

źródło: plotek.pl, instagram

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *