Oczekiwanie na pociąg bardzo im się DŁUŻYŁO! Postanowili wykorzystać ten czas na „SZYBKI NUMEREK” pod murkiem! (wideo)

Do tego szokującego zdarzenia doszło na jednej ze stacji metra w Londynie. Chłopak i dziewczyna, czyli główni bohaterowie nagrania byli wyraźnie znudzeni zbyt długim oczekiwaniem na pociąg, dlatego postanowili spożytkować ten czas w zupełnie inny sposób. Młodzi ludzie  zdecydowali, że stacja Hackney Downs to idealne miejsce na „szybki numerek”. Ich miłosne ekscesy nagrał jeden z oczekujących tam pasażerów.

 
 

 

 

Na wideo widzimy dwójkę kochanków, którzy rozpalili się do takiego stopnia, że postanowili ulżyć swoim cierpieniom i połączyć. Pomimo tego, że na stacji byli inni ludzie oni zupełnie nic sobie z tego nie robili. Ich miłosna przygoda zakończyła się chwilę przed przyjazdem pociągu. Zakochani jak gdyby nigdy nic podciągnęli spodnie i wsiedli do jednego z ostatnich wagonów. Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że do zdarzenia doszło w ciągu dnia i całą „akcję” mogło zobaczyć wiele osób.

 

 

 

Film z kochankami został udostępniony na Twitterze i zobaczyło go już kilkanaście tysięcy osób. Komentujący są zniesmaczeni zachowaniem młodych ludzi i uważają, że takie postępowanie to powód do wstydu.  Wideo możesz zobaczyć tutaj.

 

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *