Nowa prowadząca PnŚ. Jest dobrze znana widzom TVP!

Dziś rano w programie “Pytanie na Śniadanie” pojawiła się nowa prowadząca, która u boku Tomasza Kammela zastąpiła Izabellę Krzan.

Tomasz Kammel i Iza Krzan parą prowadzących zostali ponad rok temu, gdy z pracy zrezygnowała Marzena Rogalska. Od tej pory Tomasz i Iza stanowili zgrany duet i świetnie się bawili, nie tylko na wizji, ale i po godzinach pracy.

Dziś jednak Kammel pojawił się z nową prowadzącą u swego boku.

 

https://www.facebook.com/pytanienasniadanie

 

Prezenterka, która zastąpiła Izę Krzan jest dobrze znana widzom programu. I podobnie jak Izabella ma na swoim koncie sukcesy w konkursach piękności. Do tej pory prowadziła w PnŚ dział plotek czyli tak zwany “czerwony dywan”.

 

Dzisiejszy program poprowadzą dla Was Tomasz Kammel i Aleksandra Grysz, dziennikarka, którą znacie z czerwonego dywanu #PnŚ 🙂 Widzimy się w Dwójce punktualnie od 7:55 ⏰🌸 Czekamy na Wasze raporty pogodowe i komentarze do poruszanych przez nas tematów! Cudownego dnia 🙂

– przedstawiono nową prowadzącą czyli Aleksandrę Grysz.

 

W komentarzach na facebooku pojawiło się wiele pozytywnych opinii co do nowego duetu. Są jednak i pytania, z mianowicie, co się stało z Izą Krzan?

 

https://www.facebook.com/pytanienasniadanie

 

Stacja jak na razie jednak nie podała, że jest to chwilowe zastępstwo, czy też Aleksandra Grysz na stałe stworzy duet z Kammelem.

 

Zobacz też:

Tak Ida Nowakowska całuje się z mężem. “Masakra 😂” – komentuje fanka.

 

 

https://www.facebook.com/pytanienasniadanie/posts/4905748752793512

 

https://www.instagram.com/p/CbfSFrELr50/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.