Nastolatki biją się pod szkołą. Szokujące nagranie z Kościana!

 W sieci pojawiło się szokujące nagranie z Kościana (woj. wielkopolskie).

Filmik nagrano najprawdopodobniej przed Zespołem Szkół im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie. Można się też domyślać , że bohaterki filmu to właśnie uczennice tej szkoły.

 

https://www.facebook.com/Spotted-Ko%C5%9Bcian

 

Najpierw słychać rozmowę dwóch dziewczyn. Jedna wypomina drugiej wyśmiewanie, mowa jest też o chłopaku. Ubrana na czarno nastolatka kilka razy uderza siedzącą na ławce uczennicę. 

 

Kolejna scena to bójka obydwu dziewczyn w krzakach. Osoba filmująca stała na tyle daleko, że trudno dostrzec, kto kogo atakuje. Widać raczej kłębowisko rąk i nóg.

 

Nagranie zszokowało opinię publiczną z dwóch powodów. Po pierwsze, zaskakujący jest całkowity brak reakcji sporej grupy uczniów, którzy są świadkami sceny. Jedyną zainteresowaną osobą wydaje się być ta, która filmuje całe zdarzenie.

Po drugie, szokuje też poziom agresji wśród dziewcząt, które po krótkiej wymianie zdań od razu przechodzą do rękoczynów.

 

Jak informuje policja, w sprawie bójki nie otrzymano żadnego zgłoszenia. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że dyrekcja szkoły wie o zajściu i w placówce przeprowadzono spotkanie na temat agresji.

 

>>>Myślał, że jego auto skradziono. Prawda okazała się zaskakująca!

 

https://www.facebook.com/2328623577373799/videos/942366089739660/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.