Piotr ŻYŁA zagrał na GITARZE hymn POLSKI! W ten sposób uczcił ZŁOTY MEDAL naszego mistrza Kamila STOCHA! (wideo)

Choć Igrzyska w Pjongczangu nie są dla Piotra Żyły takimi jak sobie to wyobrażał. Sympatyczny skoczek jest tylko rezerwowym i nie bierze czynnego udziału w konkursach, to cieszy się razem z innymi reprezentantami z sukcesów naszego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. Piotrek w podziękowaniu za złoty medal “Rakiety z Zębu” zrobił coś fantastycznego! Zagrał dla niego “Mazurka Dąbrowskiego” na gitarze!

 

 

 

Występ Piotra został doceniony zarówno przez Stocha, który nie krył wzruszenia mówiąc, że to było coś niesamowitego, jak i kibiców, którzy docenili Żyłę i nazwali fantastycznym człowiekiem. Nasz skoczek opublikował nagranie na swoim Instagramowym profilu i zobaczyło go już ponad 100 tysięcy osób! Trzeba przyznać, że Piotrek ma talent i zagrał hymn po mistrzowsku. W swój występ włożył wiele serca, a nagranie jest hitem Internetu.

 

 

Internauci w samych superlatywach rozpisują się pod filmikiem. Wielu z nich bije brawa dla Piotra i podsumowuje jego występ jednym słowem “Super”. Żyła przyzwyczaił nas już do swoich niecodziennych pomysłów jednak to co zrobił teraz jest wspaniałe! Czapki z głów Panowie i Panie!

https://www.instagram.com/p/BfTa_eWF4ks/?taken-by=piotr_zyla_official

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *