Na niemieckim basenie pobiło się aż 100 osób! (VIDEO)

W minioną niedzielę (20.06.2022) na basenie w berlińskiej dzielnicy Stegltz doszło do bijatyki. Najpierw interweniowała ochrona obiektu, później policja.

Niewinna z pozoru sytuacja doprowadziła do bijatyki aż 100 osób. W efekcie zatrzymano kilku młodych Niemców, jednego Turka i jednego Saudyjczyka.

 

https://twitter.com/austausch_info/status/1538813556547788800

 

W obecnych czasach coraz częściej mamy do czynienia z agresywnymi zachowaniami. Frustracja spowodowana brakiem pracy, pieniędzy, dyskryminacją czy innymi problemami osobistymi, często wyładowywana jest “na ulicy”. I wówczas nawet błaha sytuacja może doprowadzić do rękoczynów.

 

Tak też było i tym razem. Zaczęło się od spryskania jednego z mężczyzn za pomocą pistoletu na wodę. Najpierw wywiązała się pyskówka, następnie doszło do przepychanek.

Gdy ochrona próbowała uspokoić mężczyzn, wywiązała się bijatyka. Finalnie w bójce udział brało około 100 osób. Na miejscu interweniowała policja i na basen przybyło aż 13 radiowozów. Zatrzymano kilka osób. 

 

Patrząc na nagranie uwagę zwraca narodowość. Wśród biorących udział w bójce widać przede wszystkim osoby o ciemnej karnacji i w trakcie bijatyki słychać język, który nie jest niemieckim. 

 

przy okazji, to są Niemcy pochodzenia arabskiego lub po prostu Arabowie.

 

Stambuł?

 

Nie sądzę jednak, żeby to było w Niemczech.

– komentowano na twitterze.

 

https://twitter.com/austausch_info/status/1538813556547788800

 

źródło: polsatnews