Miała być MIŁOŚĆ po grób, a skończyła się SPRZEDANIEM FILMU NA SEDESIE tabloidowi… Takie zakończenie miłości Marcinkiewicza i Isabel! Zobacz TO wideo!

Tą miłością żyła cała Polska, zresztą Marcinkiewicz i Isabel wcale się z nią nie kryli. Pokazywali się i pozowali razem, gdzie tylko się dało. Nie zabrakło wylewnych wyznań o wielkim uczuciu, namiętności i chemii. Jak to zwykle bywa – im głośniej mówili o wiecznej miłości z tym większym skandalem się rozstają. Teraz Isabel już przeszła samą siebie!

 

 

Oczywiście konflikt dotyczy pieniędzy! Życie z bogatym Kazimierzem było bardzo wygodne i kiedy pieniądze się skończyły, to i uczucie zmalało… Isabel zaczęła równie ochoczo w internecie opisywać kryzys i kłótnie w małżeństwie. Rozwód był nieunikniony. Isabel postawiła warunki, że Kazimierz powinien płacić alimenty i on dostosował się do zaleceń. Oczywiście Isabel w sądzie pojawiła się niczym kaleka, aby nie było wątpliwości, że nie może podjąć żadnej pracy.

 

 

Wkrótce Marcinkiewicz przestał płacić alimenty i zaczął “bywać” z nową ukochaną. Wściekła Isabel sprzedała nagranie “Super Expressowi” na którym widzimy nagiego Kazimierza, który “daje rady swojej byłej żonie, aby wzięła się do roboty”. Isabel twierdzi, że na nią krzyczał i awanturował się, ale czy ona jest lepsza nagrywając ich prywatne nieporozumienia z których wyraźnie wynika, że Marcinkiewicz miał dość lenistwa żony?

 

 

Zobacz, czy uważasz Isabel za ofiarę przemocy?

 

https://www.youtube.com/watch?v=cwV6JCxfy9w

źródło: youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *