Mateusz Borek z niepokojącym wpisem: “dajcie mi zdiagnozować problem”

48-letni Mateusz Borek to dziennikarz i komentator sportowy oraz współtwórca “Kanału Sportowego” w serwisie Youtube.

I właśnie w dzisiejszej rozmowie na “Kanale Sportowym” pt. “MOC FUTBOLU #35 – BOREK, ĆWIĄKAŁA, SMOKOWSKI I POL OMAWIAJĄ PIŁKARSKI TYDZIEŃ” wystąpił Mateusz Borek (nagranie poniżej).

Poza omawianymi tematami, internauci zwrócili uwagę na wygląd dziennikarza. Wiele osób twierdziło, że jest opuchnięty. Sugerowano też, że zabalował w święta.

 

fot. screen youtube kanał sportowy

 

Mateusz Borek w tej sprawie zamieścił wpis na Twitterze. Treść tweeta sugeruje, że dziennikarz ma problemy zdrowotne.

 

Dziennikarz zaapelował o to, by nie omawiać jego wyglądu i poinformował, że on sam musi się zdiagnozować:

 

Mam prośbę: dajcie mi w spokoju zdiagnozować problem zdrowotny, a nie piszcie na IG w komentrzach: “Borek chlał całe święta, Borek zdemolowany po weekendzie, Borek się znów nawalił” Może po latach pracy, organizm zwyczajnie wysiadł. Nie wylewajcie tego syfu. Bo czyta to mój syn.

 

https://twitter.com/BorekMati/

 

Internauci nie wzięli sobie do serca tej prośby i pisali na temat trybu życia, z jakim Mateusz Borek wcale się wcześniej nie krył.

 

Ależ panie Mateuszu, to przecież pan reklamuje wódkę, zakłady bukmacherskie czy nawalanie się po twarzach w towarzystwie pół nagich kobiet. Nie uważam, by większości przypadków było to coś złego, ale to też widzi pański syn, a pytania o to czym jest wódka mogą przecież paść.

 

Mati, ale to ty samemu sobie “wyrobiłeś” taką markę. Przecież samemu nie raz się chwaliłeś żeby każdy żył po swojemu i nie raz w wywiadach mówisz, że jeden lubi spokój ciszę, czas z rodzinę, a ty jesteś raczej typem, który lubi wyjść i się napić. To co mieli pisać??

 

Panie Mateuszu, trochę pan jest temu winny. Kilkukrotnie pan występował pod wpływem na żywo, robił pan z siebie hipokrytę i próbował moralizować mając wiele na sumieniu. Widzi pan by Dariusz Szpakowski czy Jacek Laskowski dostawali takie komentarze pod swoimi wpisami?

 

Z kolei wierni fani Borka życzyli mu zdrowia i radzili, żeby się nie przejmował złośliwymi komentarzami.

 

Zobacz też:

Michał Szpak pokazał jajka. Swoje! [FOTO]