Mask Singer podzielił widzów! “Najbardziej żenujący program w historii TVN 🙈🤮”

Mask Singer to nowy, muzyczny format, jaki oglądać możemy w stacji TVN. Pierwszy odcinek pokazano w sobotę 5 marca 2022.

W programie Mask Singer występują gwiazdy, które przebrane są za konkretne przedmioty czy też obiekty – na przykład Słońce, Róża, Tort czy kot. Każdy z występujących opowiada o sobie kilka zdań, jednak w taki sposób, by nie ujawnić zbyt wiele. Przez to tożsamość występujących pozostaje zagadką.

 

https://www.instagram.com/masksingertvn/

 

Prowadzącym nowe show TVN’u jest Michał Meyer, a w jury zasiada Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska i Kacper Ruciński.

 

W każdym odcinku odpada jeden z uczestników i wówczas musi się ujawnić. Pierwszą osobą, która pożegnała się z programem i jednocześnie ujawniła swoją tożsamość był Mateusz Banasiuk.

 

https://www.instagram.com/p/CavD34tA4fZ/

 

Po sobotnim programie, w sieci pojawiło się wiele komentarzy. I jak widać, Mask Singer mocno podzielił widzów. Ci, którym show się nie podobało, nie przebierali w słowach:

 

Najbardziej żenujący program w historii TVN 🙈🤮

 

Obejrzałem od razu dwa razy : pierwszy i ostatni. Takiego shitu dawno nie było w TVN🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 

Niestety reakcje jury i denne komentarze zmusiły mnie do zmiany kanału – z cała sympatia do TVN nie da się tego oglądać. Julia i Kuba sztuczni az robi się słabo.

 

Piszcie co chcecie ten program …. Dupy nie urywa i tyle w temacie 👎

 

Ale byli też i tacy, którzy uznali, że Mask Singer to show dla bardziej wyluzowanych widzów:

 

Wyjdę na przekór komentującym i powiem, że mi się ten program podoba

 

Mi sie program. podobał, na wesoło, pośmiałam się, luz i dystans. Więcej radości i śmiechu niż narzekania i wiecznego oceniania 🙂

 

Spoko program, bardzo mi się podoba 👏👏👏🙌🔥❤️😍

 

Oglądaliście? Podoba Wam się Mask Singer?

 

https://www.instagram.com/p/Cau8RqgpcvP/

 

https://www.instagram.com/p/Cau2PCZsWB3/