Marta Manowska podjęła ważny temat. Internauci oskarżają ją o promowanie śmierci!

Marta Manowska podjęła ważny i kontrowersyjny temat.

Przebywająca obecnie w Grecji dziennikarka znana z programów “Rolnik szuka żony”, czy “The Voice Senior” zamieściła bardzo obszerny i wyważony wpis. 

 

marta manowska
https://www.instagram.com/martamanowska/

 

Marta Manowska połączyła temat ochrony środowiska ze szczepieniami przeciwko covid. 

 

Szczepienie to, jak grzmią lekarze, walczący na pierwszym froncie, nasz obowiązek wobec ludzkości. Bez tego nie wrócimy do normalności.
Podobnie, jak dbanie o zmiany klimatyczne i spowolnienie tempa ich postępowania. (…) Pisze to, zbierając w drodze na plaże śmieci- butelki, od których spłonąć może cała wyspa. To także nasza odpowiedzialność.
To już nie tylko sprawa jednostki

 

marta manowska
https://www.instagram.com/martamanowska/

 

Wiele osób przyklasnęło wpisowi dziennikarki, tym bardziej że poruszyła także kwestie związane ze skutkami psychicznymi lockdownu. Jedna część internautów oskarżyło Martę Manowską o promowanie czy też powodowanie śmierci:

 

Trzeba być świadomym, że ktoś zachęcony takim postem może pójść po zastrzyk, następnego dnia zejść z tego świata na zator i to właśnie dzięki Tobie. Co kilka dni słyszę od znajomych o śmierci kogoś z ich kręgu przyjaciół.

 

Po pierwsze – to nie jest szczepionka.A początek brzmiał jak nadzieja na racjonalne myślenie. Jednak tv je dyktuje. Jak pokazują dane z innych krajów, szpryca z terapią genową nie pomaga, a jesienią pokaże, że wręcz osłabia.

 

Szczepienie to indywidualna kwestia. Poza tym, promujesz coś co nie jest jeszcze do końca przebadane klinicznie.

– pisali internauci.

 

Marta Manowska nie wdawała się w dyskusje. Szczepienia to taki temat, gdzie każdy pozostaje przy swoim zdaniu.

 

https://www.instagram.com/p/CSZwvOMsvX6/