MARINA opublikowała urocze zdjęcie z SYNKIEM! Mały LIAM skradł SERCA tysięcy INTERNAUTÓW! (foto)

Ciąża Mariny stanowiła w ostatnim czasie  temat do wielu dyskusji. Żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego przez długi czas skrupulatnie ją ukrywała jednak wścibscy dziennikarze robili wszystko, by w końcu zdecydowała się na wyznanie i potwierdziła tę informację. Nie obyło się przy tym od wielu kontrowersji, ponieważ media robiły wszystko by obedrzeć Marinę z prywatności. Piosenkarka wydała emocjonalne oświadczenie, w którym poprosiła wszystkich o uszanowanie jej prywatności.

 

 

 

Na szczęście Łuczenko trudny czas ma już za sobą. Piosenkarka obwieściła bowiem fanom radosną nowinę, 30 czerwca urodziła cudownego synka. Tą dobrą informacją podzieliła się za pomocą mediów społecznościowych i prócz pięknego opisu pojawiło się zdjęcie maleńkiej rączki Liama na jej Instagramie.

 

 

„Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!”

 

 

 

Po pierwszym zdjęciu maleńkiego Liama, przyszedł czas na kolejne. Tym razem Marina pochwaliła się na Instastories fotką z pierwszej wspólnej podróży ze swoją pociechą. Widzimy na nim maleńką rączkę chłopca i drewnianą zawieszkę z napisem Liam. Trzeba przyznać, że widok jest naprawdę rozczulający!

 

 

źródła: instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *