Kazadi poszła na koncert Wieniawy. Patricia wystawiła Julii niezłą laurkę!

Urodzona 23 grudnia 1998 roku Julia Wieniawa jeszcze do niedawna kojarzona była przede wszystkim z aktorstwem. Niespełna 24-letka grała między innymi w serialu “Rodzinka.pl” oraz z filmach “Kobiety Mafii”, “Jak pokochałam gangstera” czy “W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Jednak w  2021 roku Julia Wieniawa nagrała wspólnie z Maciejem Musiał piosenkę pt. „Zabierz tę miłość”, a w 2022 roku wydała swoją pierwszą płytę pt. “Omamy”.

 

https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

Muzyczne zapędy Wieniawy traktowane były z przymrużeniem oka, a pierwsze występy latem 2022 r. spotkały się z krytyką

 

Tymczasem po upływie kilku miesięcy Julia ruszyła w trasę, a pierwszy koncert przyniósł bardzo pozytywne opinie. I tak nawet koleżanka z branży – Patraicia Kazadi – wystawiła Wieniawie prawdziwą laurkę

 

Pierwszy występ Julii w ramach trasy “Omamy” miał miejsce 1 grudnia 2022r. w warszawskim teatrze Palladium. Kolejne odbędą się w:

 

  • 4.12.2022 – Kraków / Kamienna 12
  • 11.12.2022 – Poznań / B17
  • 13.12.2022 – Gdańsk / Stary Maneż
  • 15.12.2022 – Wrocław / A2

 

Za bilety na koncert w Palladium zapłacić trzeba było  109 zł za miejsca stojące i 119 zł za miejsca w II puli.

 

Jednak zdaniem Patrici Kazadi występ Julii Wieniawy zasługuje na uznanie!

 

https://www.instagram.com/juliawieniawa/

 

To przełomowy moment. “OMAMY” tour oficjalnie rozpoczęte!! Twoje falsety, look, oprawa muzyczno-wizualna TOP moja torpedko! niczym show zagranicznej gwiazdy!

– Kazadi nie kryła swojej ekscytacji.

 

I zaznaczyła:

 

A to dopiero Twoja pierwsza trasa! Kto jeszcze nie ma ten natychmiast kupuje bilet na koncert w swoim mieście – nie możecie tego przegapić!

 

Podobne opinie zamieszczały inne osoby, które były na występie Julii. Jak więc widać Wieniawa wykonała ogromną pracę i jest na dobrej drodze, by na serio zaistnieć w świecie muzyki. 

 

screen – https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

https://www.instagram.com/p/Clqrp0hMCdJ/