NORBI ZAŁOŻYŁ NIESPODZIEWANY BIZNES! Proponuje “gorący towar”, za niezłą cenę, więc nic dziwnego, że klientów mu nie brakuje… Fanki mają do niego żal!

Norbi to dziwna gwiazda. Celebryta przed laty zasłynął jedną piosenką “Kobiety są gorące” i na tym jego lista przebojów się kończy. Oczywiście nagrał więcej piosenek, ale żadna już aż tak nie porwała tłumów. Ten jeden utwór wystarczył, żeby zapewnić sobie pracę jako gwiazda wieczoru wszystkich możliwych dożynek, “dni śliwki”, “wędliniarza”, “ziemniaka” i innych branżowych okoliczności. Najwyraźniej celebryta postanowił się zabezpieczyć i wymyślił nowy biznes! Kobiety mogą mieć o to żal do niego.

 

Norbi otworzył w Kielcach tradycyjną “Naszą Pączkarnie”! Nie ma dnia, żeby przed jej drzwiami nie ustawiły się kolejki ludzi! Pączki są sprzedawane w “okienku” i przez szybę widać przygotowywane duże, tłuściutkie pączusie. Wielu smakoszy uznało je za “najlepsze, jakie jedli”. Nieco wyższa cena tez nikomu nie przeszkadza. Taki tłusty, słodki pączek to duża dawka kalorii i za to panie mają do Norbiego żal, bo nie mogą się oprzeć.

 

Zobaczcie nowy biznes Norbiego:

źródło: YouTube, portalniezalezny.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *