Likwidacja znanego serwisu społecznościowego. Ważne informacje dla użytkowników!

Obecnie niemal nie potrafimy się obyć bez social mediów. Tymczasem dziś poinformowano o likwidacji znanego serwisu społecznościowego.

Gdy w 2006 roku uruchomiono serwis Nasza Klasa, wiele osób było zachwyconych możliwością odnalezienia szkolnych kolegów czy koleżanek i dawnych znajomych. Wydawało się to niesamowite, że możemy to zrobić za pomocą Internetu i często też odnowione znajomości przenieść do “reala”.

 

Później jednak w serwisie część – dotąd bezpłatnych funkcji – stała się płatna i Nasza Klasa straciła na popularności. Jednocześnie bardzo prężnie rozwijał się w Polsce Facebook i Instagram.

 

https://nk.pl/

 

 

I tak wczoraj na stronie serwisu pojawiła się informacja o zakończeniu działalności.

 

UWAGA!
Informujemy, że z dniem 27.07.2021 roku serwis NK.pl zakończy swoją działalność.

– napisano na stronie głównej nk.pl.

 

Dla użytkowników serwisu zamieszczono ważne informacje dotyczące płatnych usług. Osoby, które opłaciły usługi  Eurogąbki, Goście, Goście Plus, Prezenty, Super Zdjęcie mogą z nich korzystać do czasu zamknięcia serwisu lub złożyć wniosek o zwrot środków.

Na stronie podano także informacje dotyczące prezentów i gier do tej pory dostępnych w serwisie. Więcej informacji TUTAJ.

 

NK.pl (Nasza Klasa) zostanie zamknięta z dniem 27 lipca 2021 r. Dla wielu osób z tym serwisem wiążą się miłe wspomnienia, dlatego w postach i komentarzach na facebooku pobrzmiewa smutek dawnych użytkowników.