LEWANDOWSKA już kombinuje jak ZAROBIĆ na CÓRCE? Zobacz zdjęcie pierwszego treningu Klary…

Anna Lewandowska to najbardziej zdeterminowana żona piłkarza, która chce udawać, że jest sławna dzięki sobie. Pod każdym zdjęciem powtarza kim to ona nie jest – bizneswoman, sportowiec, motywator, kobietą, mistrzynią karate i od urodzenia dziecka, podkreśla, że jest mamą.

 

Nowa rola tym bardziej jej pasuje, bo nikt jej nie zarzuci, że nic nie robi. Co więcej na każdym kroku chce pokazać, jak to ona znajduje czas na wszystko – na wypucowanie willi, zrobienie się na bóstwo i zajęcie się dzidziusiem…ciekawe…ale niech się łudzi, że jej wierzymy.

 

I związku ze swoją zaradnością opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie na którym ćwiczy z Klarą. Chce oczywiście wmówić nam, że córka ją naśladuje… Zapewne czekała kilka godzin, żeby dziecko podniosło nóżkę. Perfekcyjna Ania niczym nas już nie zaskoczy.

 

Był kalendarz, była płyta z ćwiczeniami w ciąży, rajtuzy i batony ciągle w sprzedaży – czas na jakiś nowy biznes… Czyżby Anna szykowała ćwiczenia dla niemowlaków? Oczywiście sobie żartujemy, ale nic nas już nie zdziwi. No to popatrzcie jak Klara macha nóżką:

źródło:instagram

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *