Lekarze byli w SZOKU po tym co ZNALEŹLI w ciele 45-letniej KOBIETY! Przyczyną tak poważnych zaniedbań było (…) (foto)

Na oddział szpitala w Guangji (Chiny) trafiła 45-letnia kobieta, która uskarżała się na poważne bóle brzucha. Okazało się, że przyczyną jej dolegliwości były kamienie, które zalegały w jej ciele. Chirurdzy podczas zabiegu usunęli z jej wątroby i woreczka żółciowego aż 200, niektóre z nich były wielkości jajka. Jednak jeszcze bardziej zaskakująca jest przyczyna ich powstania. Lekarze dowiedli, że powstały one w wyniku licznych zaniedbań, a jednym z nich jest brak spożywania śniadań. Kobieta przez niemal 10 lat nie spożywała porannego posiłku.

 

Zabieg był bardzo czasochłonny, zajął chirurgom aż 6. Kobieta przyznała, że nie miała czasu na regularne posiłki i ograniczała się do spożywania resztek z kolacji. Pierwszym objawem poważnych dolegliwości były ciągłe bóle brzucha, które odczuwała już kilka lat przed operacją. Mimo to nie zdecydowała się na wizytę u lekarza i czekała aż objawy nasiliły się do takiego stopnia, że nie mogła normalnie funkcjonować.

 

 

 

Prowadzący operację doktor Quan Xuwei, przyznał, że jeśli ktoś nie je śniadania, to wtedy jego pęcherzyk żółciowy przestaje się kurczyć i rozszerzać, co powoduje gromadzenie się żółci. Prowadzi to do powstania wysokiego poziomu cholesterolu i wapnia w organizmie.

 

 

 

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *