LUKSUSOWA AKTORKA dołączy do obsady “M JAK MIŁOŚĆ”! Fani będą zachwyceni! MA W DOROBKU KULTOWE ROLE!

To prawdziwa królowa polskiej komedii! To bardzo miła wiadomość dla fanów serialu. Do obsady “M jak miłość” dołączy jedna z najlepszych polskich aktorek, którą publiczność uwielbia chociażby za rolę w “Koglu Moglu”! Najbardziej kojarzy się ze słowami ” Marian, tu jest jakby luksusowo”!

 

Chodzi oczywiście o Ewę Kasprzyk, aktorkę temperamentną i niezwykle kobiecą. Zdradziła “Super Expressowi”, kim będzie grana przez nią postać:

 

“Dołączyłam do ekipy niedawno, zostałam przyjęta niezwykle ciepło. Atmosfera na planie jest bardzo rodzinna. Zagram kobietę z przeszłością, która ma tajemnicę. Będę mamą jednego z bohaterów. Moja postać odnajdzie syna, którego przed laty zostawiła. Nie mogę więcej zdradzić, ale zapewniam, że będzie to niezwykle emocjonujący wątek”.

 

Postać, którą grała w “Koglu Moglu” jest kultowa, jej teksty wciąż krążą nie tylko w popkulturze, ale i w życiu codziennym. Nowa postać w jej wykonaniu może nadać serialowi dużo ciekawych wątków i świeżości. Zresztą lepiej się ogląda aktorów, których darzy się sympatią, a bez wątpienia Ewa Kasprzyk ma bardzo wielu, oddanych fanów.

 

My już nie możemy się doczekać zobaczyć ją w tym serialu. To na pewno będzie coś niebanalnego!

Ewa Kasprzyk w M jak miłość, aktorka Kogla Mogla, nowa postać w M jak miłość

źródło: Jastrzabpost.pl, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *