Krzysztof Jabłoński – kim jest mąż Izabeli Janachowskiej? Pierwsza żona, wiek i majątek

Życie bogatych osób zawsze budziło zainteresowanie innych osób, szczególnie gdy okazało się, że są one związane z kimś znanym nam z telewizji lub innych mediów. Nic więc dziwnego, że wielu internautów ciekawi postać Krzysztofa Jabłońskiego – znanego polskiego milionera.  Z myślą o tych osobach przygotowaliśmy więc krótki artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące jego osoby, kariery oraz życia prywatnego.

Krzysztof Jabłoński – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Informacje dotyczące życiorysu Krzysztofa Jabłońskiego są dość okrojone. Milioner wyraźnie dba bowiem o swoją prywatność i nie chce zdradzać zbyt wielu informacji. Wiemy, że urodził się w 1959 roku. Nieznana jest nam jednak ani dokładna data jego urodzin, jak i miejsce, w którym przyszedł na świat. Nie zdradził on również informacji na temat swojego dzieciństwa, młodych lat czy edukacji. Jego życiorys dostępny publicznie rozpoczyna się od momentu, gdy jako młody chłopak wyjechał na zachód, gdzie rozpoczął pracę jako mechanik samochodowy. Po pewnym czasie udało mu się nawet zostać jego współwłaścicielem.

Krzysztof Jabłoński – kariera

Kariera Krzysztofa Jabłońskiego nie była jednak związana z naprawami samochodów a ze sprzedażą świeczek zapachowych. Dość szybko podczas swojego pobytu w Niemczech zaczął pracować w branży obrotu chemikaliów i surowców. Jego współpracownik podsunął mu pomysł, w wyniku którego Krzysztof Jabłoński zaczął sprowadzać tanią parafinę z Chin, którą zaczął przeznaczać na produkcję świec zapachowych. Powrócił do Polski, gdzie razem ze swoją pierwszą żoną założył firmę Korona Candles. Firma miała siedzibę w Wieluniu i osiągała zawrotne sukcesy. Szybko stała się liderem na rynku europejskim i produkowała nawet do 6 milionów świec dziennie. Krzysztof Jabłoński w pełni wykorzystał jej potencjał nawiązując współpracę ze znanymi markami takimi jak sklep IKEA oraz wysyłając swoje produkty nie tylko do krajów europejskich, ale również do USA. Co więcej, w  2015 roku firma zainwestowała nawet w produkcję w Stanach Zjednoczonych, ponosząc niebagatelne koszty wynoszące 18 milionów dolarów

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)

Krzysztof Jabłoński – rodzina

Jeśli chodzi o członków rodziny biznesmena niestety, nie wiemy na ich temat zbyt wiele. Milioner dobrze chroni swoją prywatność ujawniając tylko te informacje, które chce. Dlatego też w sieci na próżno szukać jest informacji na temat tego kim byli jego rodzice. Nie wiemy także, czy znany biznesmen ma rodzeństwo.

Krzysztof Jabłoński – stan cywilny. Kim jest jego pierwsza i obecna żona?

Nieco więcej wiadomo na temat jego życia uczuciowego. Krzysztof Jabłoński jest żonaty. Warto jednak mieć świadomość, że jest to już drugie małżeństwo milionera. Pierwsze z nich z zawarł z Kamilą Jabłońską, zakończyło się jednak ono rozwodem, co spowodowane było nieobecnością zapracowanego biznesmena w życiu rodziny. Drugi związek małżeński Krzysztof Jabłoński zawarł z Izabelą Janachowską, którą możemy kojarzyć z obecności w “Tańcu z gwiazdami”, prowadzenia programów o tematyce ślubnej w TVN Style oraz aktywnej działalności w sieci. Para poznała się na planie programu “Taniec z gwiazdami” i zwróciła na siebie uwagę. Mimo różnicy wieku, która wynosi aż 27 lat para zdecydowała się na ślub, który miał miejsce w 2014 roku. Mimo licznych krytycznych komentarzy internautów do dziś tworzą szczęśliwy i udany związek.

Krzysztof Jabłoński – dzieci

Krzysztof Jabłoński jest zaangażowanym i obecnym ojcem dwóch synów. Pierwszy z nich pochodzi z pierwszego małżeństwa biznesmena i jest już nastolatkiem. Biznesmen w wywiadach stwierdza nieraz ze smutkiem, że w czasie gdy był małym dzieckiem nie poświęcał mu dostatecznej ilości czasu i uwagi przez częste wyjazdy za granicę. Ze swoją drugą żoną, Izabelą Janachowską Krzysztof również doczekał się syna Christophera, który urodził się w 2019 roku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Viva.pl | serwis o gwiazdach (@viva_magazyn)

Krzysztof Jabłoński – Facebook i Instagram

Krzysztof Jabłoński zdecydowanie nie należy do grona osób, którym zależy na tym, by być na ustach wszystkich i raczej stroni od pokazywania swojego prywatnego życia. Dlatego też nie ma kont na znanych portalach i aplikacjach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Nie oznacza to jednak, że jest całkowicie nieobecny w sieci. Jego żona Izabela Janachowska bardzo aktywnie działa bowiem w mediach społecznościowych, w związku z czym niejednokrotnie pojawia się on na zdjęciach, które są przez nią publikowane.

Krzysztof Jabłoński – ciekawostki z życia

Już kilka lat temu w sieci zawrzało gdy pojawiły się głosy mówiące, że Krzysztof Jabłoński nie jest już właścicielem swojej firmy Korona. W rzeczywistości okazało się to być prawdą. W 2018 roku sprzedał ją bowiem niemieckiemu koncernowi a sam zdecydował się na spróbowanie sił w… branży ślubnej. Mówiąc dokładniej razem z żoną, Izabelą Janachowską, prowadzi  firmę Wedding Dream, która specjalizuje się w łączeniu par z usługodawcami oraz pomocy w planowaniu wesel. Czy ten biznes okaże się równie dochodowy? Czas pokaże.