3 października 2023

KOLEJNA po Boruc, Lewandowskiej i Łuczenko, która chce się wypromować na NAZWISKU MĘŻA! Poznaj DOMINIKĘ i zobacz jej styl!

Bycie celebrytką i wydawanie pieniędzy męża to ulubione zajęcie żon polskich piłkarzy. Ich “praca” ogranicza się głównie do nagrywania filmików i robieniu zdjęć, które wrzucają później do swoich mediów społecznościowych. Takiej sławy zapragnęła również żona Kamila Grosickiego – Dominika.

 

Ostatnio odniosła swój pierwszy medialny sukces – była na okładce Shape! Co więcej publikuje zdjęcia na Instagramie, które mają chyba sugerować, ze pójdzie drogą Lewandowskiej i będzie się kreować na znawczynię sportu, zdrowego żywienia i motywacji.

 

Oczywiście już upodabnia się do szablonu żon piłkarzy – powiększone usta, ombre na włosach, ten sam makijaż, ten sam styl. Co więcej wiadomo o Dominice Grosickiej, oprócz tego, ze całe dnie spędza na siłowni? Jest mamą dwójki dzieci, Mai – córki jej i Grosickiego, oraz syna Marcela z poprzedniego jej związku. Kiedyś była modelką, teraz jest żoną piłkarza i chyba na tym się jej praca kończy. Jak przystało na WAGS chętnie pozuje w drogich stylizacjach, z innymi żonami piłkarzy i chwali się swoimi podróżami. Teraz nie jest trudno stać się popularnym, wystarczy być z kimś, co dobrze w piłkę kopie.

 

Dodaj komentarz