Od kilku dni odczuwał przerażający BÓL w prawym UCHU! Kiedy poznał przyczynę był PRZERAŻONY! (wideo)

Shri Swami Vishwananda to 46-letni mieszkaniec Bombaju, który od kilku dni zmagał się z przeraźliwym bólem ucha. Jego problemy zaczęły się kiedy mężczyzna obudził się po krótkiej drzemce w swoim ogrodzie. Hindus odczuwał przeszywający ból ucha. Początkowo sądził, że go przewiało, ponieważ tamtego dnia było dość chłodno. Mężczyzna wybrał się do lekarza, który zdiagnozował jego problemy jako zapalenie ucha i przepisał odpowiednie antybiotyki.

 

 

Niestety leczenie nie przynosiło oczekiwanych efektów, a 46-latek z każdym dniem miał się coraz gorzej. Jak przyznał w rozmowie z dziennikarzami ból był tak nieznośny, że zemdlał, Zaniepokojona żona postanowiła poszukać pomocy u innego lekarza i zawiozła go do szpitala na szczegółowe badania. Kiedy lekarz zajrzał do ucha i zaświecił w nie lampką znalazł prawdziwą przyczynę cierpień Shri.

 

 

Okazało się, że w uchu nieświadomego Hindusa zagnieździł się olbrzymi robak, który wpełzł kiedy ten spał na trawie. Kraken postanowił poszukać ciepła i traf chciał, że wybrał ucho 46-latka. Usunięcie wstrętnego stworzenia z dziurki było dość skomplikowane, Na szczęście zabieg zakończył się sukcesem i Shri znów słyszy normalnie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZbFCCEcZ-Q4

źródła: thesun.co.uk, youtube.com foto youtube.com,

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *