Kiedyś był GWIAZDĄ “High School Musical” i złamał serce niejednej dziewczynie! ZOBACZ jak dziś wygląda ZAC EFRON! To prawdziwy PRZYSTOJNIAK! (foto)

Zac Efron był ulubieńcem nastolatek, a swoją popularność zawdzięcza roli Troya Boltona w młodzieżowej produkcji pt. “High School Musical”.Miliony fanek na całym świecie straciło głowy dla błękitnookiego przystojniaka, a aktor dostawał od nich tysiące miłosnych liścików i propozycji matrymonialnych. Był to przełomowy moment w karierze Efrona, ponieważ nabrała ona rozpędu, a wytwórnie filmowe wręcz walczyły o to by zagrał w ich produkcji.

 

Wtedy też zaczęła się jego fizyczna metamorfoza. Aktor zaczął ćwiczyć na siłowni, nabrał masy mięśniowej i ściął swoją charakterystyczną fryzurę. Dziś to 30-letni dojrzały mężczyzna, który nadal łamie serca wielu kobiet. Stał się bardziej męski i jak wiele gwiazd z wytwórni Walta Disneya wyzbył się łatki chłopaka kojarzonego z “High Scholl Musical”. Zaczął też grywać poważne role w bardziej ambitnych produkcjach.

 

Nie tak dawno temu Efron pojawił się na premierze filmu “Król rozrywki”, w którym gra jedną z głównych postaci. Jego wielbiciele byli zaskoczeni nowym wyglądem Zaca. Wyglądał bardzo poważnie, za sprawą wąsów, które zapuścił, co nadało mu wyglądu amanta z ubiegłego wieku. Fani z entuzjazmem przyjęli tę zmianę i stwierdzili, że aktor prezentuje się świetnie. Trzeba przyznać, że jest w tym dużo racji.

źródła: kobieta.interia.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *