Korwin Piotrowska o sprawie Piotra Kraśko. “Co to, k**wa, jest za kraj?”

Karolina Korwin Piotrowska odniosła się do najnowszych informacji na temat Piotra Kraśko.

Dziennikarz TVN’u przez wiele prowadził samochód bez uprawnień. Co więcej, już kilka razy był ukarany z tego powodu. Teraz jeszcze w TVP Info ujawniono, że Piotr Kraśko przez kilka lat nie płacił podatków. On sam tę sytuację skomentował w ten sposób, że wyraził swoje niezadowolenie z faktu ujawniania informacji na temat jego sytuacji finansowej [zobacz tutaj].

Karolina Korwin Piotrowska nie mogła uwierzyć, w to co się stało.

 

https://www.instagram.com/karolinakp/?hl=pl

 

I bynajmniej nie chodziło jej o ujawnienie informacji na temat osoby, która nie pełni funkcji państwowych. Zszokowana była tym, jak Piotr Kraśko przez kilka lat uchował się nie płacąc podatków.

 

Nie wiem, a jak u Was, ale kiedy zwlekam z zapłaceniem podatku, kiedy mam mandat, kiedy mam zaległość w jakiejkolwiek opłacie, czy to czynsz, VAT, rachunek za prąd, telefon, cokolwiek, to przychodzi jedno pismo, potem drugie a potem jest zajęcie komornicze.

– zagaiła Korwin Piotrowska.

 

I dalej ostro skrytykowała Piotra Kraśko:

 

Już trochę rozumiem, co mi pare lat temu powiedziała jedna miła pani w skarbówce: pani Karolinko, pani się nie przejmuje, pani koledzy to dopiero jest kryminał.
Lubię Piotrka, ale….
Co to, kurwa, jest za kraj?
Ktoś mi to wytłumaczy?
Serio, nie ogarniam tego.
Jak można przez 4 lata nie zapłacić podatków???

 

Jak widać Korwin Piotrowska nie stosuje taryfy ulgowej dla dawnego kolegi. Wiele osób, szczególnie przedsiębiorców, również nie mogło uwierzyć, dlaczego od dziennikarza nie egzekwowano pieniędzy.

 

https://www.instagram.com/karolinakp/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/p/CerQa3NNb5n/?hl=pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.