Kamil Durczok zostawił majątek. Spadkobierca podjął zaskakującą decyzję!

Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku. I pomimo, że w ostatnich latach nie było mu lekko, to pozostawił po sobie majątek.

Jak informuje serwis Pomponik, Kamil Durczok:

 

zostawił po sobie dom z basenem w Szczyrku, który do niedawna można było wynająć przez portale bookingowe, pół mieszkania w Katowicach, aplikację “Durczokracja”, którą wciąż można ściągnąć, choć nie jest już aktualizowana i prawa do zysków ze sprzedaży albo ekranizacji książek “Wygrać życie” i “Przerwa w emisji” (…)

 

Był też zabytkowy mercedes 500 SEC nazywany “ślicznotką”, którym w filmie “Odwróceni” i “Świadek koronny” jeździł filmowy Masa, czyli Robert Więckiewicz.*

 

https://www.instagram.com/kamildurczok_official/

 

Jedynym spadkobiercą zmarłego dziennikarza jest jego syn, 25-letni Kamil Dufek (przyjął nazwisko po swojej mamie). Jednak Kamil junior podjął zaskakującą decyzję, ponieważ odrzucił spadek. Jak się bowiem okazało, Durczok, poza majątkiem zostawił też i długi.

 

Gdyby przyjął spadek, być może udałoby się wyjść na plus. Jednak Kamil Dufek musiałby pospłacać długi w bankach i u komorników. Jak mówił Pomponikowi znajomy rodziny:

 

Ten chłopak ma teraz zupełnie inne rzeczy na głowie, pisze pracę magisterską, pracuje i stara się być samodzielny. Trauma po tragicznej śmierci ojca już i tak jest wystarczająco mocna, by dokładać do niej jeszcze spłacanie długów po nim. Tam nie było o co walczyć, on nie miał na to sił*

– powiedział informator serwisu.

 

Natomiast jeśli chodzi o facebookowy profil portalu Silesion.pl to przejęła go była partnerka Kamila Durczoka, Julia Oleś [czytaj tutaj].

 

 

*cyt. pomponik.pl