Julia Wróblewska odezwała się z terapii. Zobacz, co napisała!

Dwa lata temu Julia Wróblewska przyznała się, że ma problem z emocjami. Jakiś czas później ujawniła, że musi brać leki psychotropowe.

W kolejnych miesiącach fani aktorki – których jest już niemal pół miliona – mogli obserwować jej wzloty i upadki – lepsze i gorsze chwile. A sama Julia Wróblewska powiedziała, że nie chce się poddawać i zamierza walczyć o siebie.

 

Julia Wróblewska
https://www.instagram.com/juleczkaaa_jula/

 

Na początku listopada Julia poinformowała, że choruje na borderline i z tego powodu wybiera się na półroczne leczenie:

 

Chciałabym powiadomić Was, że dostałam się do ośrodka terapeutycznego, o którym mówiłam. 12.11 wyjeżdżam tam na pół roku. Będę dawać Wam znać jak jest (wbrew plotkom to nie jest oddział zamknięty i mogę mieć tam tel oraz wszystkie inne rzeczy, jadę dobrowolnie).

 

Napisała, że można tam mieć telefon, jednak nie wolno robić zdjęć z ośrodka i nadmiernie korzystać z telefonu. Dziś jednak na profilu aktorki pojawił się wpis. Jest to cytat z piosenki Beyoncé pt. Listen (przypominamy ją poniżej).

 

„Oh, now I’m done believing you
You don’t know what I’m feeling
I’m more than what you made of me
I followed the voice you gave to me
But now I gotta find my own”

 

[„Och, teraz skończyłam ci wierzyć”
Nie wiesz co czuję
Jestem więcej niż to, co ze mnie zrobiłeś
Podążałam za głosem, który mi dałeś
Ale teraz muszę znaleźć własny”]

 

Znaczące wydają się być ostatnie zdania, które mówią o odnalezieniu własnej drogi. Być może Julia Wróblewska właśnie tam zmierza, a jej fani wiernie ją wspierają. Bowiem pod tym wpisem znalazło się wiele słów otuchy od internautów.

 

https://www.instagram.com/p/CWwH7kdMitd/

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.