Partner Katarzyny Glinki zatrzymany na lotnisku! Nakaz aresztowania na 4 dni z powodu…

Jarosław Bieniecki to partner Katarzyny Glinki i ojciec jej drugiego syna Leo (ur. maj 2020).

Zawodowo Jarosław Bieniecki zajmuje się ekstremalnymi biegami. Jest prezesem “Runmageddon” i współzałożycielem “Biegu Rzeźnika”.

Wczoraj Katarzyna Glinka z partnerem i szerszą grupą znajomych mieli lecieć do Czarnogóry. Niestety Bieniecki został zatrzymany, a scena wyglądała jak z filmu sensacyjnego:

 

“JEST PAN ZATRZYMANY! ” (…)

 

Straż Graniczna jest nieubłagana – mają “w systemie”, że trzeba mnie zatrzymać na 4 dni, bo sąd nakazał dla mnie 4 dni aresztu.‼‼⁉️
Nic nie zrobisz 🤷‍♂️
Nie ma opcji, żebym poleciał lotem, za który zapłaciłem.🚫

 

Jarosław Bieniecki nie mógł zrozumieć, dlaczego został zatrzymany na lotnisku. Tak więc Kasia Glinka z dziećmi poleciała, a Bieniecki musiał zostać i czekać na wyjaśnienie, o co w ogóle chodzi.

 

…okazało się, że mam niezapłacony mandat, o którym nie wiedziałem, na… 100zł!‼Serio! ⁉️⁉️
Państwo, któremu płacę spore podatki od dwudziestu lat chcę mnie aresztować, bo nie umie mnie znaleźć i poprosić o 100 zł (za cokolwiek, co narozrabiałem).
W jakiej paranoi my żyjemy?😬

 

Internauci byli zszokowani sytuacją, jaka spotkała partnera Kasi Glinki. Jednak co gorsza, kilka osób podzieliło się podobnymi historiami. Jak więc widać, wymiar sprawiedliwości stawia na spektakularne zatrzymania, zamiast egzekwować tak poważne należności jak 100 zł. innymi sposobami.

 

https://www.instagram.com/p/CSjlhxKsw_J/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.