Tajemnicze zaginięcie 26-latka. Mężczyzna wyskoczył w pole kukurydzy w okolicy Gryfina i…

Policja informuje o poszukiwaniach 26-latka. 17 sierpnia mężczyzna wyskoczył z samochodu.

26-letni Sebastian Sierpiński miał podróżować samochodem ze swoim szefem. W pewnym momencie młody mężczyzna miał otworzyć drzwi auta i wyskoczyć w pole kukurydzy w miejscowości Wirów (gm. Gryfino).  Bezpośrednio przed tym zdarzeniem 26-latek wydawał się zdenerwowany.

 

sebastian sierpiński
poszukiwania zaginionego – https://www.facebook.com/gsrrescue

 

Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze prowadziło poszukiwania zaginionego:

 

Od wczoraj nasi ratownicy wraz z wolontariuszami biorą czynny udział w poszukiwaniach zaginionego 26- letniego mieszkańca Dębna. 🚨

Dnia 17.08.2021 r. o godzinie 16:49 do Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego wpłynęło zgłoszenie od Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie o zaginięciu 26-letniego mieszkańca gminy Dębno, nieopodal miejscowości Wirówek (gmina Gryfino). 👤

 

Jednak pomimo poszukiwań prowadzonych przez ratowników, policjantów, a także z użyciem drona, Sebastian Sierpiński nie odnalazł się.

 

Policja ujawniła wizerunek i rysopis zaginionego. Mężczyzna ma 185 cm wzrostu, krótkie, ciemne włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w czarną koszulkę i czarne, krótkie spodenki.

 

sebastian sierpiński
tak wygląda Sebastian Sierpiński – https://gryfino.policja.gov.pl/

 

“Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr. tel. 47 7823511 lub pod nr. alarmowy 112.”

 

>>>Partner Katarzyny Glinki zatrzymany na lotnisku! Nakaz aresztowania na 4 dni z powodu…

 

https://www.facebook.com/gsrrescue/posts/227925466007706