Przerażające sceny w Dublinie. To jak pozbawienie wszelkich praw!

Z hotelu Crowne Plaza Dublin Airport w Dublinie uciekły trzy osoby. Poszukiwała ich lokalna Policja (Garda).

W Irlandii wprowadzono przymusową kwarantannę, która dotyczy osób przybywających z listy 33 krajów „wysokiego ryzyka”. Są to między innymi Argentyna, Austria, Brazylia, Chile, Mauritius, Rwanda, RPA, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Zimbabwe. Izolacji muszą się poddać także osoby, które przybyły do Irlandii bez aktualnego negatywnego wyniku testu typu PCR. Koszt na osobę dorosłą przy 12-dniowym pobycie obejmującym wszystkie usługi wynosi 1875 euro.

 

z tego hotelu uciekli turyści – https://www.facebook.com/CrownePlazaDublinAirport/photos

 

Pierwszymi osobami podlegającymi nowym przepisom były osoby przylatujące na lotnisko w Dublinie wczoraj o 4 rano. Zostały one przewiezione do hotelu Crowne Plaza Dublin Airport. Jak jednak informują irlandzkie media, trzech turystów uciekło z hotelu pod pretekstem wyjścia na papierosa.

 

Antoinette Cunningham, sekretarz generalny Stowarzyszenia Sierżantów i Inspektorów Gardy skomentowała ucieczkę, podkreślając fakt, że funkcjonariusze nie są zaszczepieni. Stwierdziła, że ​​gardaí, którzy nie są zaszczepieni, szukają osób, które uciekły z obowiązkowej kwarantanny hotelowej, ponieważ przybyły z miejsca wysokiego ryzyka.

 

W całej sytuacji pominięto fakt przymusowego przetrzymywania wolnych osób w hotelu. Takie sytuacje dzieją się pod pretekstem ochrony zdrowia. Jednak stopniowo ograniczane są nasze prawa do wielu czynności życia codziennego. Podobnie będzie z paszportem szczepionkowym, który ma się stać przepustką do korzystania z różnych usług. Osoby bez “paszportu” będą dyskryminowane w świetle “prawa”.

 

Zobacz też: Warszawska kancelaria doradza firmom, które działają pomimo zakazu. Oto podstawowe zasady!

 

na podst. irishexaminer.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *