Hanna Turnau – kim jest córka Grzegorza Turnaua? Czy ojciec otworzył jej drzwi do kariery?

Wśród aktorek młodego pokolenia, które dopiero zaczynają budować swoją popularność istnieje wiele kobiet, które zasługują na szerszą uwagę publiczności. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Hanna Turnau. To urodziwa i utalentowana aktorka, która do tej pory występuje przede wszystkim w serialach. Warto jednak mieć świadomość, że dopiero rozwija swoją karierę. Dlatego też postanowiliśmy przybliżyć czytelnikom jej postać.

Hanna Turnau – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Hanna Turnau urodziła się 12 lutego 1991 roku. Jej panieńskie nazwisko to Wojak. Niestety, nieznane jest nam miejsce urodzenia aktorki. Wiemy natomiast, że potrafi grać na fortepianie, dobrze radzi sobie z mówieniem w języku angielskim i niemieckim, zna też podstawy języka rosyjskiego. Jej pasją jest tenis i jazda konna. Zna także podstawy tańca towarzyskiego i ma uprawnienia pomocnika instruktora PZN w narciarstwie alpejskim. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.Część osób może zastanawiać również wzrost Hanny Turnau. Co ciekawe, w jej przypadku bardzo łatwo dotrzeć do tej informacji. Na stronie agencji aktorskiej DreamTeam, która zajmuje się aktorką znajdziemy informację, że kobieta ma 169 centymetrów wzrostu.

Hanna Turnau – kariera

Hanna Turnau to polska aktorka, którą możemy przede wszystkim kojarzyć z serialu “M jak miłość”, w którym wcieliła się w postać Sylwii Kosteckiej. Ponadto grała także rolę nauczycielki Agnieszki Michalskiej w serialu “Leśniczówka” oraz dwórkę Juttę w drugim sezonie “Korony królów”. Wprawne oko widza może znaleźć ją również w wielu innych serialach, gdzie grała przede wszystkim role epizodyczne. Wystąpiła również w kilku filmach, m.in. „Obywatel Jones”, „Broad Peak” czy „Zielona granica”. Jest także aktywna w dubbingu i śpiewie. Warto wspomnieć także o tym, że jest nie tylko aktorką serialową czy filmową, ale również teatralną. Na stronie jej profilu w agencji aktorskiej możemy przeczytać, że wystąpiła w takich spektaklach jak Dzieci z Bullerbyn, Plaża, Awantura w Chioggi, Barbarzyńcy oraz Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć. Obecnie związana z teatrem Bajka, grała również w Collegium Nobilium.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Turnau (@hanna_turnau)

Hanna Turnau – rodzina

Informacje na temat rodziny Hanny Turnau są praktycznie niedostępne w sieci, co sprawiło, że wiele osób zastanawiało się, czy jest ona córką Grzegorza Turnau znanego muzyka. Odpowiedź brzmi: nie. Niemniej jednak Hanna jest z nim związana – jest on jej szwagrem. Kobieta poślubiła bowiem brata znanego muzyka, o czym więcej piszemy poniżej. Jeśli zaś chodzi o jej biologiczną rodzinę – niestety, nie udało nam się ustalić kim są jej rodzice ani czy posiada rodzeństwo. Hanna Turnau należy do grona osób, które starają się dbać o swoją prywatność, co pozostaje nam uszanować.

Hanna Turnau – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Jak wspominaliśmy w poprzednim akapicie Hanna Turnau jest mężatką. Jej wybrankiem jest Michał Turnau – brat znanego muzyka Grzegorza Turnaua. Co ciekawe, mężczyzna przez pewien czas również aktywnie zajmował się muzykowaniem. Obecnie jednak działa w branży od strony organizacyjnej zajmując się realizacją koncertów, w tym również swojego brata. Nie znamy jednak wielu szczegółów tej relacji. Nie wiemy jak para poznała się ani kiedy doszło do ślubu. Hanna Turnau niechętnie udziela wywiadów i praktycznie nie porusza w nich tematów związanych z życiem prywatnym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Turnau (@hanna_turnau)

Hanna Turnau – dzieci

Jak wspominaliśmy, Hanna Turnau należy do grona osób, które niechętnie dzielą się z mediami swoją prywatnością oraz szczegółami z życia. Nic więc dziwnego, że internauci, którzy poszukiwali informacji na temat tego, czy młoda aktorka jest matką nie znaleźli na ten temat żadnych informacji. Pozostaje nam jedynie domyślać, że aktorka, która skupia się obecnie na rozwoju swojej kariery nie posiada własnych pociech.

Hanna Turnau – Facebook i Instagram

Aktorka choć nie może poszczycić się gronem fanów, które liczy dziesiątki tysięcy osób pozostaje aktywna w sieci. Podobnie jak inni młodzi artyści doskonale wie, że jest to doskonałym sposobem na promocję. Obecnie dostępna jest zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. W przypadku pierwszego portalu, który obecnie przyciąga głównie osoby starsze konto hanny Turnau nie jest rozbudowane – obecnie śledzi ją jedynie 841 osób. Nieco bardziej popularna jest na Instagramie, gdzie zgromadziła 5532 obserwujących. Liczba ta nie jest imponująca w porównaniu do innych znanych aktorów czy influencerów, warto jednak mieć świadomość, że Hanna Turnau dopiero rozwija swoją karierę oraz buduje społeczność.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Turnau (@hanna_turnau)

Hanna Turnau – ciekawostki z życia

Podobnie jak wiele innych młodych aktorek Hanna Turnau chce przedstawić swój dorobek jak największej liczbie osób, by zainteresować sobą producentów filmów i seriali. Zdecydowała się to zrobić w niecodzienny sposób wykorzystując do tego platformę YouTube. Opublikowała na niej showreel, czyli krótkie filmowe portfolio, które prezentuje je grę aktorską. Znajdziemy je pod adresem https://youtu.be/LT3jb8fmCDo?si=4UjSbuzu_peWLU1f.