Gwiazdy “BOTOKSU” UDAJĄ idealną parę? Kasia i Piotr nie ustalili jednej wersji?! Dziennikarka ZAPYTAŁA ich o to samo, a ich odpowiedzi są sprzeczne! Zobacz wideo.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski to jedna z najpopularniejszych par show biznesu. Różnica wieku nie ma dla nikogo znaczenia, bo wydają się być niesamowicie zgodną i lojalną parą. Jednak ziarno niezgody wniosło pytanie dziennikarki, która zapytała ich, o to samo, ale ich odpowiedzi były zupełnie różne…

 

Pytanie dotyczyło dzisiejszego święta, czyli Walentynek. Dziennikarka zapytała najpierw Kasię, później Stramowskiego o to, w jaki sposób zamierzają świętować ten dzień. Zaskakujące jest to, że Kasia twierdziła, że ten dzień kojarzy jej się ze zbliżającą się premierą “Kobiet mafii” i urodzinami jej zmarłego taty, który było “miłością jej życia”. Stanowczo oznajmiła, że nie celebrują tej okoliczności z mężem.

 

Jednak Piotr ma na to zupełnie inne zdanie i twierdzi, że jak zawsze szykuje coś specjalnego dla małżonki… Skoro “jak zawsze” to znaczy, że wcześniej też uczcili je z Kasią, albo za takiego chciałby być uznawany w mediach. Romantyk na pokaz?

 

Najwyraźniej nie ustalili wersji, albo nie spodziewali się takiego pytania. Można by pomyśleć, że Piotr jako reprezentant młodszego pokolenia bardziej przywiązuje uwagę do takiego święta, a Kasia uważa je za nowe i niepotrzebne?

 

Jakie ma to znaczenie, skoro tych dwoje widać, ze się naprawdę kocha nie tylko 14 lutego.

 

Zobacz wideo:

źródło: youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *