Grzegorz Kajdanowicz – kim jest żona i dzieci znanego dziennikarza? Wzrost, wiek i rodzice

Dziennikarze informacyjni to osoby, które cieszą się szczególnym zaufaniem ze strony widzów. Szczególnie dotyczy zaś to osób, które są na stałe związane z jedną stacją i dbają o swój spójny i prawdziwy wizerunek. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Grzegorz Kajdanowicz. To osoba, która budzi zaciekawienie – nie tylko pod względem swojej kariery ale również życia prywatnego. Dlatego też postanowiliśmy przybliżyć nieco jego sylwetkę.

Grzegorz Kajdanowicz – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Grzegorz Kajdanowicz to polski dziennikarz, związany z TVN i TVN24. Urodził się 27 lipca 1972 roku w Wyszkowie. Oznacza to, że obecnie mężczyzna ma 52 lata. Studiował na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i współpracował z redakcją Teleexpressu podczas studiów. Od 1997 do 2009 roku był reporterem politycznym Faktów TVN. Jeśli chodzi o wzrost Grzegorza Kajdanowicza informacje na ten temat nie są spójne. Jednakże z danych dostępnych w sieci wynika, że dziennikarz ma ok 180 cm wzrostu. 

Grzegorz Kajdanowicz – kariera

Grzegorz Kajdanowicz to bardzo znany i rozpoznawalny dziennikarz, związany z TVN i TVN24. Jego telewizyjna przygoda z TVN-em rozpoczęła się 25 lat temu, kiedy zadebiutował jako prowadzący “Fakty”. Przez wiele lat pracował jako reporter polityczny w “Faktach” TVN, a od 2004 roku jest jednym z gospodarzy głównego wydania tego programu. W TVN24 prowadził również Magazyn 24 godziny i serwisy informacyjne. Jest także pasjonatem tenisa i narciarstwa. W 2018 roku otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Obecnie jest jednym z gospodarzy programu “Fakty po Faktach”.

Grzegorz Kajdanowicz – rodzina

Grzegorz Kajdanowicz, pomimo bycia osobą publiczną jest jednocześnie mężczyzną, który nie przepada za dzieleniem się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Dlatego też w sieci nie znajdziemy praktycznie żadnych informacji na temat jego bliskich. Nie wiemy kim są i czym zajmowali się jego rodzice. Trudno znaleźć również jakiekolwiek informacje na temat tego, czy popularny lekarz TVN posiada rodzeństwo. 

Grzegorz Kajdanowicz – życie prywatne. Kto jest jego żoną/partnerką

Wiele osób zastanawia się jak wygląda życie prywatne Grzegorza Kajdanowicza. Pragniemy więc poinformować, że jest on rozwodnikiem od około 8 lat. Przez lata był związany węzłem małżeńskim z kobietą o imieniu Karolina. Małżeństwo jednak zakończyło się rozwodem. Nie oznacza to jednak, że Grzegorz Kajdanowicz jest samotny. Już w zeszłym roku pojawił się na ściankach z nową partnerką, którą okazała się Aniela Czajewska.

 

Grzegorz Kajdanowicz – dzieci 

Choć Grzegorz Kajdanowicz należy do grona osób, które zdecydowanie wolą zachować prywatność dla siebie jest jednocześnie dumnym ojcem, który nie wstydzi się o tym mówic i chętnie chwali się synami. Ze swoją żoną Karoliną, z którą jest już po rozwodzie doczekał się narodzin dwóch Kajetana i Karola. Kajetan ma obecnie 22 lata podczas gdy młodszy Karol – 19. 

Grzegorz Kajdanowicz – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach wielu dziennikarzy telewizyjnych wykorzystuje możliwości, które daje internet. Obecność w social mediach jest bowiem dobrym sposobem na pozyskiwanie uwagi widzów. Grzegorz Kajdanowicz jednak nie zdecydował się na ten krok. Jako dziennikarz i prezenter telewizyjny nieco “starszej daty” uważa, że nie potrzebuje tego typu narzędzi. Nie oznacza to jednak, że jego postać nie jest wcale obecna w internecie. Na Instagramie znajdziemy bowiem jego fanpage, na którym znajdziemy fotografie dziennikarza.

Grzegorz Kajdanowicz – ciekawostki z życia

  • Grzegorz jest miłośnikiem podróży i często korzysta z okazji, aby odkrywać nowe miejsca. Jego ulubionym kierunkiem jest Azja .
  • Poza tenisem i narciarstwem, Grzegorz Kajdanowicz interesuje się również piłką nożną. Jest kibicem Legii Warszawa.
  • Widzowie często zwracają uwagę na charakterystyczny gest Grzegorza Kajdanowicza podczas prowadzenia “Faktów”. To delikatne przesunięcie dłoni w górę, które stało się jego znakiem rozpoznawczym .