Elisabeth Revol nie che się więcej TŁUMACZYĆ i wylewa swoje ŻALE na FACEBOOKU! Przyznała, że potrzebuje trochę (…)

Wyprawa na Nanga Parbat, która zakończyła się dramatem dla polsko-francuskiej pary himalaistów to wciąż gorący temat. Elisabeth Revol, która przeżyła zejście ze góry, przetransportowana przez polską ekipę ratunkową, jak do tej pory chętnie dzieliła się z dziennikarzami tragicznymi wydarzeniami, jakich doświadczyła wraz z Tomaszem Mackiewiczem. Francuzka, która z poważnymi odmrożeniami trafiła do szpitala opowiedziała min. w jakich okolicznościach rozstała się z Polakiem.

W końcu nadszedł czas, by powiedzieć STOP kolejnym rewelacjom. Revol opublikowała na swoim Facebookowym profilu wymowny wpis, gdzie zapowiada przerwę w podawaniu do mediów kolejnych newsów,  ponieważ potrzebuje chwili odpoczynku psychicznego, jak i fizycznego od tej przykrej sprawy. Francuzka żali się, że jest przytłoczona medialną burzą, jaka wybuchła po tej wielkiej tragedii, a na kolejne wyznanie zdecyduje się kiedy sprawa trochę ucichnie.

 

 

Chciałabym podziękować Tomkowi za fascynację, jaką darzył góry. Może to być trudne do zrozumienia dla osób niewtajemniczonych, ale on był zawsze niezwykle podekscytowany na myśl o kolejnej próbie zdobycia tego szczytu. Chciałabym, żeby sam Tomek opowiedział o tej wyprawie, ale sprawy potoczyły się inaczej. Jedno jest niezaprzeczalne: pasja Tomka była niezwykła. Chciałabym okazać wszystkim swoją wdzięczność, powiedzieć coś więcej, ale na spokojnie, gdy skończy się burza medialna.

 

źródła: pudelek.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *