Były partner Edyty Herbuś zapowiada. Zrobi TO w swoje 40 urodziny!

Były partner Edyty Herbuś zapowiada. Zrobi TO w swoje 40 urodziny!

Edyta Herbuś i Tomasz Barański to pochodzący z Kielc tancerze. Swoje pierwsze kroki stawiali w lokalnych szkołach tańca.

Z Edytą Herbuś Tomasz Barański występował w latach 1999–2007 z ramienia szkoły „Step by Step”. To razem z nią zdobył tytuł międzynarodowych mistrzów Czech do lat 14 oraz II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Juniorów. Stanowili parę nie tylko taneczną, ale i życiową.

 

Jednak z momentem rozpoczęcia dorosłej kariery, każde z nich związało się z kimś innym. Jednak pomimo rozstania od czasu do czasu, razem występują. Widzowie mają wtedy wrażenie, że między Tomkiem i Edytą nadal iskrzy.

 

https://www.instagram.com/tomaszbaranski/

 

Tomasz Barański urodził się 19 grudnia 1980 roku, a los go nie oszczędzał – bardzo wcześnie stracił swoich rodziców. Teraz, tuż przed czterdziestką tancerz zapowiada pewne podsumowanie. Były partner Edyty Herbuś zapowiada, że właśnie w jego 40 urodziny odbędzie się premiera filmu:

 

3/T
Oto tytuł mojego filmu, którego premiera już 19 grudnia! Zobaczcie co kryje się w tym kodzie. Po obejrzeniu wszystko stanie się jasne. Początkowo chciałem, aby film nazywał się PODSUMOWANIE (…)

Ten film to NAPRAWDĘ COŚ, z czego jestem bardzo dumny. Dzieło, które sobie wyśniłem i stworzyłem od początku do końca. Mam nadzieje że miło Was zaskoczę.

 

Jak myślicie, czy w filmie pojawi się postać Edyty?

 

>>>Film Tomasza Barańskiego TUTAJ

>>>Blanka Lipińska pokazała swoją choinkę. Ale straszna!